Anglija – prvenstvo
Datum: torek, 20. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: St. Andrew's Stadium (Birmingham).

Coventry City je dobil le eno od svojih petih ligaških tekem doslej in je bližje dnu lestvice kot gostujoča ekipa. Imajo niz dveh porazov, potem ko so zadnjič na koledarju izgubili proti Brentfordu z 2:0.

Poraz z 1:2 doma proti Huddersfieldu na zadnji ligaški tekmi na koledarju bo verjetno vplival na moralo gostujočih igralcev, ki se bodo podali na naslednjo tekmo. Vendar ima Steve Cooper dovolj časa, da potegne svojo ekipo po porazu v tej sezoni.

Coventry proti Swansea Cityju medsebojni obračun (h2h)

• Swansi niso izgubili nobene tekme od leta 2008.
  • Prejšnje srečanje je Labodom prineslo zmago z 0-1.
  • Obe ekipi sta zadeli v dveh od šestih dvobojev.
  • Trije od skupno šestih dvobojev so se končali z remijem.
  • Gostitelji niso prejeli zadetkov na štirih od zadnjih petih tekem.

Stavni nasveti za Coventry proti Swansea City

Igranje brez niza porazov ne bo tisto, kar je Coventry iskal v kampanji te sezone pred naslednjo tekmo. Sky Blues od leta 2 v Championshipu niso zmagali na nobenem dvoboju s Swansi.

Coventry ne bo veliko izkoristil domačega terena, saj je izgubil zadnjo domačo ligaško tekmo v sezoni. Poleg tega ekipa po petih prvenstvenih tekmah na lestvici zaostaja šest točk za gosti.

Swansea se bo ogrel, razen prvega poraza v sezoni zadnjič. Vendar pa s spodobnim rekordom proti gostiteljem v h2h padcih fantje Steva Cooperja plujejo do verjetne zmage v devetdesetih minutah. Da smo na varni strani, bo dvojna možnost v korist Swansea verjetno najboljša stava za igralce.

• Dvojna priložnost: neodločeno ali Swansea City @ 1,40 (2/5).
  • Swansea zmaga s hendikepom +1 pri 1,40 (2/5).