Club Brugge proti Laziu Liga prvakov Napoved LeagueLane

UEFA Liga prvakov
Datum: sreda, 28. oktober 2024
Začne se ob 20. uri v Veliki Britaniji
Lokacija: Jan Bredel Stadion, Brugge.

Lazio potuje v Bruges drugi dan Lige prvakov 2024-21 z namenom, da utrdi svoj uspeh proti Dortmundu prejšnjo sredo.

Belgijski prvaki so odlično začeli letošnjo Ligo prvakov. Club Brugge se je iz Sankt Peterburga vrnil s tremi točkami v žepu.

To je povečalo možnosti za zaključek skupinskega dela na prvih dveh mestih in samozavest za veliki dvoboj proti Laziu SS to sredo v Bruggeu. Gostitelji so ponovno favoriti, za zmago pa so ocenjeni na 2,87, medtem ko so Nebesno modri favoriti po 2,45.

Obe strani sta v prvem krogu zbrali po tri točke, tako da tudi morebiten poraz ne bi bil konec sveta. To lahko vodi do odprtega dvoboja.

Medsebojni dvoboj Club Brugge proti Laziu

To bo prvi neposredni obračun med Club Bruggejem in Laziom v zgodovini nogometa.

Club Brugge proti Laziu Napoved

Govori se, da bi lahko prvo ligo A kmalu prekinili, da bi zaustavili pandemijo v tej državi.

To bi lahko pozdravili navijači Brugesa, saj ekipi na domači sceni ne gre najbolje. Prvaki so trenutno na drugem mestu z 19 točkami iz desetih tekem, kar je precej slabše v primerjavi s sezono prej.

Velika zmaga prejšnjega tedna nad Zenitom – zmagoviti gol je v 90. minuti dosegel Charles De Ketelaere – je močno vplivala na kondicijo Bruggeja.

Naslednja tekma proti OH Leuven je bila strašna, saj so jih izgubili z 1-2 FT. Na srečo nasprotnik ne deluje tako dobro, z vodilnim Antwerpnom le točko prednosti.

Lazio je v Italiji prekinil klavrn niz rezultatov. Po porazih proti Atalanti in Sampdorii ter remiju z Interjem iz Milana.

Nebesno modri so prejšnji teden končno osvojili tri točke proti Bologni. Dobra novica je, da je Immobile končno zadel in pokazal boljšo formo.

Verjamemo, da bo Lazio to sredo osvojil Bruges, cena pa je preveč dobra, da bi jo zamudili.