Anglija – Premier League
Datum: sobota, 7. november 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Lokacija: Stamford Bridge.

Modri ​​so ena najboljših ekip v tekmovanju in so s pametnimi prestopi postali ena najbolj smrtonosnih ekip v vsej Evropi.

Sploh s prihodom Edouarda Mendyja, ki je ekipo pognal v eno najboljših obrambnih ekip v ligi, zdaj pa pričakuje stopničke ob koncu sezone.

Ta teden imajo odlično priložnost, da zabeležijo odmevno zmago in si dvignejo samozavest. Razlog je v tem, da so doma in se soočajo z eno najslabših ekip na turnirju.

Ne samo, da Bladesom do zdaj ni uspelo zmagati na nobeni tekmi, v tej kampanji so skupaj dosegli le tri zadetke.

In poleg vsega tega imajo tudi dobro h2h evidenco skozi leta.

Verjetno pričakujete, da bo Chelsea to soboto na Stamford Bridgeu dosegel prepričljivo zmago.

Chelsea proti Sheffield Unitedu: medsebojni obračun (h2h)

• Varovanci Franka Lamparda so zabeležili tri od prejšnjih štirih skupnih zmag.
  • Na petih od prejšnjih sedmih srečanj so dosegli dva ali več golov.
  • Od leta 1993 je proti nasprotniku izgubil le enkrat.
  • Doma v zadnjih treh desetletjih ne nehajo zabijati.
  • Prav tako so na vsaki tekmi od leta 1994 na tem stadionu dvakrat ali večkrat zadeli mrežo.

Chelsea proti Sheffield Unitedu: napoved

Modri ​​so zadnji dan tekme proti Burnleyju dosegli zmago z 0:3. Medtem so varovanci Chrisa Wilderja prejšnji teden izgubili z 1:0 doma proti Manchester Cityju.

V nadaljevanju so Lampardovi možje v nizu treh zmag (s skupnim rezultatom 10-0), prav tako pa so v nizu desetih tekem brez poraza. Presenetljivo je, da na zadnjih petih tekmah niso prejeli niti enega zadetka.

Na drugi strani so Blades v nizu 11 tekem brez zmage, od tega 10 porazov. V gosteh imajo niz šestih porazov in 11 tekem brez zmage.

Poleg tega so modri odločeni, da se bodo povzpeli na najvišjo ligo in si obupno prizadevajo osvojiti vse tri točke. Zagotovo lahko računamo na njih, da bodo ta konec tedna doma dali vse od sebe in dosegli lahko zmago proti eni najslabših ekip v PL.

Chelsea proti Sheffield Unitedu: stavni nasveti

• Zmagovalec: Chelsea @ 1,40 (2/5)
  • Več kot 1,5 gola ekipe Chelsea @ 1,44 (4/9).