UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 29. oktober 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Prizorišče: Stadionul Dr. Constantin Radulescu (Cluj-Napoca).

CFR Cluj je neporažen na zadnjih 17 srečanjih. Po zmagi z 0:1 v gosteh proti FC Voluntariju v romunski Ligi 1 jih podpira niz treh zmag. Gostitelji so začeli skupinski del EL v tej sezoni z zmago v gosteh z 2:0 -XNUMX proti CSKA Sofiji, kot napovedano.

Domači poraz z 1:2 proti Romi v prvem krogu skupinskega dela EL izključuje Young Boyse iz turnirja v tej sezoni. Na obisk bodo prišli po domači zmagi nad Luzernom z 2:1 v švicarski super ligi.

CFR Cluj proti Young Boys Head to Head (h2h)

• Njuno edino srečanje v letu 2013 se je končalo z remijem 1-1.

Napoved CFR Cluj proti Young Boys

Cluj ima zagotovljeno domačo zmago na naslednji tekmi, neporažen niz zadnjih 17 tekem na vseh večjih tekmovanjih na njihovem koledarju. Poleg tega so gostitelji v nizu treh zmag v skupnem nizu, vključno z zmago v gosteh na zadnjem obračunu skupinskega dela EL v tej sezoni.

Gostitelji uživajo domačo prednost na tekmi in niz petih domačih tekem brez poraza na njihovem razporedu podpira njihovo izkoriščanje prednosti na sredini. Pričakujemo lahko, da bodo domači v devetdesetih minutah delali več težav gostujoči ekipi.

Young Boys spadajo v bolj konkurenčno ligo v primerjavi z romunsko akcijo. Vendar pa gost igra v gosteh in v gosteh. Ob slabi predstavi na gostovanju bo imel gost manjši vpliv na tekmo.

Na podlagi te statistike bo BTTS verjetno primerna možnost, saj imata obe ekipi svojo prednost v tekmi. Poleg tega bo dvojna možnost, ki ji je naklonjena CFR Cluj, verjetno najboljša stava za stavitelje, da zaslužijo dostojne donose.