Celta Vigo proti Real Sociedad napoved in napoved tekme

španska liga
Datum: nedelja, 1. november 2024
Začetek ob 15:00 UK / 16:00 CET
Prizorišče: stadion Balaidos (Vigo).

Razen svoje prve zmage v La Ligi v tej sezoni Celta de Vigo v zadnjem času v La Ligi še ni bila na naslovnicah. Niz šestih tekem brez zmage jih bo odvrnil od naslednje tekme, a igranje doma bo Keltom v uteho. Gostitelji bodo po zadnjem remiju v gosteh z Levantejem (1:1) na programu.

Real Sociedad vodi na lestvici La Lige s 14 točkami iz 7 tekem. Ker so izgubili le eno ligaško tekmo v tej sezoni, predstavljajo veliko nevarnost za gostitelje v igri. V tej sezoni lovijo niz treh zmag, potem ko so doma s 4-1 zmagali proti ekipi, kot je napredovala ekipa Huesca.

Medsebojni dvoboj Celta de Vigo proti Real Sociedadu (h2h)

• Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je prineslo zmago Viga v gosteh z 0-1.
  • Le dve od zadnjih desetih tekem sta se končali z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na šestih od zadnjih desetih tekem.
  • Domača ekipa ima na zadnjih petih tekmah doma le eno zmago.

Napoved Celta Vigo proti Real Sociedad

Niz zaporednih zmag na njihovem koledarju bo Celta de Vigo obdržala na naslednji tekmi, še posebej proti vodilnim na razpredelnici kampanje, kot so. Zadnji dve domači tekmi v ligi v tej sezoni so izgubili, ne da bi sploh dosegli gol.

Domači izkoriščajo terensko prednost in edino dosedanjo prvenstveno zmago so dosegli doma. Glede na to, da so bili doma porazi proti močnim ekipam, kot sta Barcelona in Atlético de Madrid, lahko izpustijo paro, ko se pomerijo z Realom na Estadio de Balaidos.

Real Sociedad živi sanje v svojem splošnem koledarju, vključno z zmago na tekmah Evropske lige v tej sezoni. Real se bo ogreval s štirimi zmagovitimi nizi na vseh velikih tekmovanjih v svojem koledarju, s tremi praznimi mrežami.

Poleg tega gost na zadnjih treh tekmah v koledarju ni prejel zadetkov. In v gosteh je La Real neporažen na zadnjih sedmih tekmah, poleg klubskih prijateljskih tekem v splošnem koledarju.

Na podlagi te statistike bo La Real verjetno ustvaril več priložnosti v igri. Dvojna priložnost v korist Real Sociedada bo verjetno najboljša stava za igralce. Poleg tega se zdi tudi predlog, da gostujoča ekipa zmaga s hendikepom +1, primerna možnost za spodoben izkupiček na tekmi.