Brazilija – Serie A
Datum: ponedeljek, 24. avgust 2024
Začetek ob 0:00 UK / 1:00 CET
Lokacija: Castelão (Fortaleza).

Ceará je izgubila tri od svojih štirih tekem predizborne sezone v dosedanjem delu sezone in dosegla le tri zadetke, v zameno pa prejela 9 golov. Ekipa je v nizu dveh porazov, potem ko je na zadnji prvenstveni tekmi doma izgubila z 0:3 proti Vascu.

Domačin, ki je po štirih tekmah zbral le eno točko na lestvici, še zdaleč ne bo izkoristil prednosti igre. Kljub nizu neporaženosti h2h z gosti, jim trenutna forma na tekmi verjetno ne bo naklonjena.

Bahia je to sezono pokazala napredek in se povzpela na četrto mesto, potem ko je zbrala 7 točk na treh tekmah v tej sezoni. Ekipa prihaja na obisk, potem ko je še zadnjič na prvenstvu remizirala v gosteh proti São Paulu z 1:1.

Medsebojni dvoboj Ceará proti Bahii (h2h)

• Gostitelj je neporažen na zadnjih petih tekmah.
  • Prejšnji obračun je prinesel zmago Ceará v gosteh z 0-1.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih štirih tekem.
  • Domačin je zabeležil tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Dve od njihovih zadnjih treh tekem tukaj sta se končali z remijem.

Ceara proti Bahii Napoved

Ceara v tej sezoni še ni zmagala v ligi, njihov niz brez zmage pa bi jih moral vrniti v igro proti Bahii z nekoliko boljšim rezultatom v kampanji. Dvojna priložnost v korist gostov bo verjetno najboljša stava za igralce.

Domača ekipa na zadnjih dveh tekmah svojega programa ne doseže nobenega zadetka, na dveh od treh tekem za Tricolor pa sta zadeli obe ekipi. Zadetek nad 1,5 gola bo verjetno še ena primerna možnost za tiste, ki stavijo na vratarjevo polje.