Anglija – prvenstvo
Datum: sobota, 7. december 2019
Začetek ob 15:00 UK / 16:00 CET
Prizorišče: Cardiff City Stadium.

Tekma v Cardiffu se obeta kot poraz za gostitelje proti zadnjemu prebivalcu Barnsleyju v drugi tekmi prvenstva.

• Stanje forme Cardiff Cityja: 19 tekem – 7 zmag – 7 remijev – 5 porazov – 28 točk.
  • Forma Barnsleyja: 19 tekem – 2 zmagi – 6 remijev – 11 porazov – 12 točk.

Cardiff proti Barnsleyju medsebojni obračun (h2h)

• Gostitelji so na svojih tekmah zabeležili štiri od zadnjih petih zmag.
  • Prejšnja tekma je Bluebirdsom zagotovila domačo zmago z 2-1.
  • Obe ekipi sta dosegli gole na zadnjih petih tekmah, odigranih tukaj.
  • Gost je od leta 2003 dobil le dva od desetih obiskov.
  • Na tem mestu ekipe skupaj dosežejo povprečno 3,5 gola na tekmo.

Cardiff proti Barnsley Napoved

Zmaga v gosteh z 1:0 nad Nottingham Forestom je pomenila tretjo zmago Cardiffa v petih tekmah.

Ob vrnitvi domov njihova moč in samozavest ležita v neplodni obrambi, ki je do zdaj v tej sezoni dovolila le 7 golov. Poleg tega so Bluebirds izgubili le eno od svojih 9 domačih tekem v tej sezoni.

Neil Harris, ki je na 15 domačih tekmah dosegel 9 golov, bo z veseljem gostil ekipo na zadnjem mestu. Prvim 6 jih bodo približale še tri točke in dobra gol razlika.

Minuli vikend je Barnsleyju končno uspelo prekiniti dolg niz 18 tekem brez zmage v vseh tekmovanjih. S težavami od začetka do konca so premagali Hull City s tremi proti ena.

Vendar Tyke še vedno ne zmagujejo na gostovanjih. Poleg tega so Gerhard Struber in njegovi možje izgubili 7 od 9 tekem v gosteh v tej ligaški sezoni.

Torej glede na njihovo statistiko v gosteh in konkurenco domačega moštva doma ter splošno formo bi Cardiff moral zmagati v roku devetdesetih minut.

Ker je vaš rezultat na pravi poti v kampanji, pričakujte skupno več kot 2,5 zadetka vsaj na tekmi. Poleg tega sta v zadnjih petih dvobojih, ki so jih gostili Bluebirds, obe ekipi dosegli gole. To je dobra priložnost za stavnice, da dosežejo nekaj golov na ligaški tekmi ta konec tedna.