Italija Serie A
Datum: sobota, 7. november 2024
Začne se ob 14. uri v Veliki Britaniji
Lokacija: Sardegna Arena, Cagliari.

Sampdoria je odpotovala v Cagliari na tekmo sedme tekme, potem ko je niz štirih zmag prekinila Genoa (1-1), kjer je povedla z golom Jankta, a je hitro izenačila. Iskali so zadetek, a ga niso uresničili, zaradi česar bodo na Areni Sardegna gledali dlje.

Samp je od začetka oktobra premagal Fiorentino (1-2), Lazio (3-0), Atalanto (1-3) in Salernitano (1-0 v Coppa Italia) od začetka oktobra in upravičeno upa, da se bo vrnil na dobro pot. Svojo vrednost so dokazali v zadnji tretjini, s Fabiom Quagliarello na čelu in pričakujemo, da bomo videli zadetke tudi v soboto.

Cagliari je prejšnji teden videl konec niza zmag, ko je Bologna (3-2) osvojila točke, čeprav je Isolani dvakrat vodil. João Pedro in Giovanni Simeone sta zadela v Bologni in ohranila dober začetek Serie A, kjer sta v oktobrskem reprezentančnem premoru premagala Torino (2-3) in Crotone (4-2). Zdaj pričakujemo, da bodo zelo motivirani, da naredijo vtis, vendar meni, da ima Sampdoria še vedno boljšo podlago, na kateri lahko gradi.

Cagliari proti Sampdorii medsebojni obračun

Sampdoria je na zadnji tekmi premagala Cagliari (3:0), v Genovi pa sta zadela Gabbiadini in Bonazzoli (x2).

Cagliari doma proti Sampu ni izgubil že od leta 2007.

Videli smo deset golov, saj je Isolani decembra 2019 na tem terenu zabeležil dve zmagi.

Napoved Cagliari proti Sampdoria

Zdaj bomo podprli Sampdorio, da konča nezaželen niz v Areni Sardegna, s ciljem na vznemirljivo zmago ob 2 zjutraj. V zadnjem času so bili v odlični formi in to bi morali biti sposobni pokazati kljub težkim izzivom, ki jih čakajo, saj jih Cagliari želi ustaviti že 30. zapored na tem terenu.

Upamo, da bomo videli še kakšen triler in s tem v mislih gremo tudi k ciljem. Sampdoria bo morala prehiteti svoje tekmece, če želi prigrabiti točke, saj iščemo tudi več kot 2,5 gola FT pri 1,61, kar se zdi, kot da bi kupovali denar za staro vrv.