Španija – La Liga
Datum: sobota, 12. september 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Prizorišče: stadion Ramón de Carranza.

Cádiz bo vstopil v najvišjo ligo španskega nogometa zaradi niza treh porazov v koledarju Segunda División.

Njihovo zadnjo tekmo so imeli konec julija 2024, ko so doma z 0:1 izgubili proti Albaceteju.

Gostitelji bodo po 14-letnem premoru igrali v prvi ligi. Prejšnjo sezono so končali na drugem mestu lestvice Segunda División in napredovali neposredno v La Ligo skupaj s Huesco, Elche CF pa se jim je pridružil pri zmagi v končnici za napredovanje.

Osasuna je v prejšnji sezoni imela težave v ligi, potem ko je v sezoni 2018/19 napredovala iz nižje lige.

Njegova sezona v prvi ligi se je končala na 2. mestu na lestvici in obiskal bo po domačem remiju z 2:XNUMX proti Mallorci na zadnji prvenstveni tekmi. To je bila že četrta zaporedna tekma brez poraza.

Osebna in pretekla srečanja

• Gost je neporažen na zadnjih štirih tekmah.
  • Le v eni od zadnjih petih tekem sta obe ekipi dosegli gol.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z remijem brez golov.
  • Rojillovi so zabeležili štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Dve od zadnjih desetih iger sta se končali z remijem.
  • Gostitelji na zadnjih dveh domačih tekmah niso zmagali.

Napoved Cadiz proti Osasuna

Kljub temu, da je ekipa napredovala, se Cádiz ne bo prvič pomeril z Osasuno. Skupaj sta igrala v sezoni 2018/19, v kateri sta slednja v minuli sezoni napredovala med prvoligaše.

Po teh stopinjah se je rumena podmornica pridružila velikim fantom, vendar jim manjka vrhunskih izkušenj, zato imajo težave pri podpori domače zmage.

Osasunino enoletno bivanje v La Ligi je izboljšalo njihovo formo in moč v primerjavi z rekordom druge lige v njihovem koledarju. Zato; stave na dvojno priložnost pri Osasuni bi igralcem verjetno prinesle dostojne dobitke.

Vključno z njunim zadnjim dvobojom h2h leta 2019 je pomembno omeniti, da je v zadnjih treh tekmah, odigranih tukaj, samo ena od ekip dosegla gol v devetdesetih minutah. Zato bo predlog, da nimate BTTS, verjetno primerna možnost v igri.