Španija – La Liga
Datum: nedelja, 4. oktober 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Prizorišče: stadion Ramón de Carranza (Cádiz).

Cádiz je imel rahel padec v La Ligi po napredovanju iz druge lige v prejšnji sezoni. Gostitelji so sezono odprli s porazom z 0:2 doma proti Osasuni. Ekipa je kljub temu dobila dve tekmi v štirih prvenstvenih tekmah, obe zmagi pa doma.

Ko se bodo v kampanji vrnili na čelo hiše, jih bosta preganjala nedavna poraza in le en dosežen gol proti petim na koledarju. Ob padcu dobre forme doma Cádiz zmagi doma v devetdesetih minutah ne pripisuje velikega pomena.

Granada je v tej sezoni nizala zmage, dokler se ni zadnjič v svojem koledarju pomerila z Atletico Madridom. Gostovali bodo po porazu na gostovanju s Simeonejevimi fanti s 6:1. Toda z dvema domačima zmagama, ki sta ga podpirali, bi lahko Nazariosi pritiskali na domačo stran.

Medsebojni dvoboj Cádiz proti Granadi (h2h)

• Obiskovalec zabeleži dve od treh skupnih zmag.
  • Nasridi so bili neporaženi v prejšnjih treh obračunih.
  • Dve od zadnjih treh iger sta se končali z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od skupno šestih tekem.
  • Prejšnje srečanje se je v Grenadi končalo z remijem 1-1.

Napoved Cadiz proti Granada

Igra, ki jo organizira napredovana ekipa proti izkušeni vrhunski ekipi, bi morala dati prednost gostujoči ekipi v soočenju. Zbrali smo nekaj nasvetov, za katere verjamemo, da lahko ustvarijo spodobne donose za stavnice z najvarnejšimi pogoji.

Cádiz ima prednost na igrišču, a obe zmagi prihajata doma. Njihovi dve domači tekmi v tej sezoni sta prinesli en poraz. Poleg tega niso premagali Granade v zadnjih h2h tekmah v svojem zapisu.

Granada je prepričana v svoj zmagoviti niz kljub zadnjemu porazu v gosteh. Glede na to, da je Atlético de Madrid veliko močnejša ekipa od napredovale ekipe, se Nazariosi ob tem porazu ne bi obesili. In stran od doma ima obiskovalec še vedno na sporedu dobro formo.

Na podlagi te statistike bo dvojna priložnost v korist Granade verjetno najboljša stava stavnikov na tekmi. Poleg tega lahko pričakujemo nekaj golov v devetdesetih minutah in tabla z več kot 1,5 zadetka bo to pokrila iz golovega prostora v spopadu.