Anglija – prvenstvo
Datum: nedelja, 4. oktober 2024
Začetek ob 14:00 UK / 15:00 CET
Lokacija: Brentford Community Stadium (London).

V noči na nedeljo v Londonu ne bo ravno izvrstna tekma, a drugouvrščeni proti ekipi, ki je v pretekli sezoni deveta na prvenstveni lestvici, bi morali pritegniti zanimanje.

Ob domačih favoritih bo tekma verjetno počasna in z malo goli.

Brentford proti Preston North End medsebojni obračun (h2h)

• Domačin je zabeležil tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je Čebelicam prineslo domačo zmago z 1-0.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih sedmih srečanj.
  • Le eno od petih prejšnjih srečanj se je končalo z remijem.
  • Gostitelji so na devetih domačih tekmah izgubili le enkrat.
  • Lilywhitesi niso dosegli zadetkov na treh od zadnjih štirih gostovanj.

Brentford proti Preston North End Napoved

Brentford je sezono začel na napačni nogi, saj so izgubili na gostovanju proti Birminghamu z 1-0. Vendar so se vrnili na naslednji tekmi doma in osvojili vse tri točke v zmagi s 3:0 nad Huddersfieldom.

Ker so se vrnili doma, lahko podpiramo terensko prednost gostitelja v ligi. Kljub temu bodo v zadnji prvenstveni tekmi na sporedu gostili remi z Millwallom v gosteh (1:1).

Preston North End je na drugi strani v tej sezoni v nizu brez zmage. Začenši s porazom proti Swanseaju z 0:1, Prestonu že nekaj časa ne gre najbolje. Ekipa bo gostovala po porazu doma proti Stoke Cityju z 1:0 na zadnji prvenstveni tekmi.

V teh trenutnih oblikah se zdi zmaga na domačem igrišču razumna možnost. Igralci lahko z Brentfordom zmagajo tudi v kateri koli polovici igre v devetdesetih minutah. Ker je malo verjetno, da bo tekma prinesla veliko točk, bo namig pod 3,5 gola dobro deloval za igralce.