Portugalska – Premier League
Datum: ponedeljek, 2. november 2024
Začne se ob 18 po Veliki Britaniji / 45 po srednjeevropskem času
Prizorišče: Mestni stadion Braga (Braga).

Po izgubljenih prvih dveh tekmah na koledarju se je Braga odlično vrnila v ligo Primeira s tremi zaporednimi prvenstvenimi zmagami. Domače moštvo bo zadnjič na koledarju akcije igralo z 0-1 v gosteh proti Guimarãesu.

Famalicão ostaja v sredini lestvice in njihov boj za zmagoviti zadetek se nadaljuje do tretje zaporedne tekme. Obisk prihaja po remiju 2:2 doma z Boavisto na zadnji prvenstveni tekmi.

Braga proti Famalicão medsebojni obračun (h2h)

• Ekipi sta se v zadnjem času srečali le dvakrat.
  • Dve tekmi prejšnje sezone sta se končali z remijem.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z remijem brez golov.
  • Nazadnje, ko sta se srečala tukaj, je bilo neodločeno 2:2.

Braga proti Famalicao Napoved

Braga je v nizu petih zmag v vseh velikih tekmovanjih na koledarju, vključno z dvema zmagama v Ligi Evropa. Gostitelji so zmagali na treh zaporednih ligaških tekmah z dvema praznima goloma, obe v gosteh.

Nobenega dvoma ni, da se bo tekma obetala domači zmagi v celoti. Pri 1,40 se zdi, da je napoved domače zmage za tekmo najboljša stava za igralce. Famalicão je na zadnjih treh tekmah delil nagrade, kljub temu, da je v sezoni sledil nizu štirih tekem brez poraza.

Gostitelji so doslej v povprečju dosegli 1,6 prvenstvenih golov. Glede na to, da je gostujoča ekipa v prejšnji sezoni dvakrat remizirala nadškofe v tekmah h2h, bodo gostitelji težko dosegali zadetke. Zato bo namig pod 3,5 gola verjetno najboljša stava za stavitelje na tekmo.