Anglija – prvenstvo
Datum: sreda, 28. oktober 2024
Začetek ob 20:45 UK/CET
Prizorišče: stadion Vitality.

AFC Bournemouth je ena od dveh ekip, razen Readinga, ki v tej sezoni še nista poraženi. Češnje bodo v drugi polovici razporeda gostile remi z Watfordom v gosteh z 1:1.

Bristol City ima na trenutni lestvici rahlo točko prednosti pred gostitelji. Ekipa ni zmagala že tri tekme, potem ko je na prejšnji tekmi doma remizirala s Swanseajem (1:1). Robinsi so izgubili le eno od svojih sedmih ligaških tekem.

Medsebojni dvoboj Bournemouth proti Bristol City (h2h)

• Le eno od zadnjih petih srečanj se je končalo z remijem.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z remijem 2-2 v Bristolu.
  • Obe ekipi sta zadeli le na dveh od zadnjih petih tekem.
  • Domačin ima na zadnjih šestih tekmah doma le eno zmago.

Stavni nasveti za Bournemouth proti Bristol Cityju

Izkušnje Bournemoutha v minuli sezoni Premier lige so jim pomagale ohraniti niz neporaženosti v Championshipu v tej sezoni na njihovem koledarju. Niso dosegli zadetka le na eni od svojih sedmih tekem do zdaj v formi.

Bristol City je imel impresivno h2h zgodovino proti Cherries do leta 2006. Zdaj, ko so se znova srečali po 14 letih premora v svojem razporedu, naj bi se dinamika ekip dramatično spremenila.

Gostitelji uživajo domačo prednost na tekmi in imajo na treh domačih tekmah v tej sezoni dva remija in remi. Poleg tega so Robins v tem obdobju v ligi tudi v nizu neporaženosti v gosteh.

Na podlagi te statistike bo domača ekipa verjetno ustvarila več priložnosti v igri s prednostjo domačih in ligaškimi izkušnjami. Nasvet Bournemouthu, naj zmaga v enem od obeh polčasov, bo verjetno prišel prav.

Tekma se preveša v končno domačo zmago. Da bi bili varni, bo stava brez izenačenja na AFC Bournemouth verjetno najboljša stava za stavnike, da dobijo dostojne donose na tekmi.