Benfica x Vilafranquense: Oglejte si, kje lahko GLEDATE portugalski pokal V ŽIVO

Benfica se pomeri z Vilafranquense v tem Nedelja (13.) ob 17 (brazilski čas), v Stadion Luz v Lizboni, za 4. krog Portugalski pokal. Tekmo bo prenašal ŠPORTNA TV na Portugalskem ob 20. uri.

Tekmec Benfice je Vilafranquense to nedeljo, 13. decembra, v tekmi za osmino finala portugalskega pokala v sezoni 2024/2024.

V portugalskem pokalu je imela Benfica privilegij poznega debija, ki je bil ponujen ekipam iz elitne divizije. Svojo udeležbo je začela v tretji fazi. Izven svoje domene se je soočil z malim Paredesom. Svoje favoriziranje je potrdil, a s tesno zmago z 1:0, Samaris je zadel v 26. minuti prve faze. Daleč pod pričakovanji, ki so nastala zaradi velikih naložb kluba v podpise.

To je standard za lizbonsko ekipo v tej sezoni. Še naprej vodite skupno akcijo v okviru standardov. Malo prej kot je bilo pričakovano. V četrtek, 10. decembra, so izenačili z 2:2 s Standard Liegeom v Belgiji. V drugi krog se mu je uspelo uvrstiti, a šele kot drugi v skupini D. Zbral je 12 točk (tri zmage in tri remije). Dva manj od škotskih Rangersov, drugi razvrščeni.

Tudi v portugalskem prvenstvu nima pričakovane predstave oziroma rezultatov. Z 21 točkami (sedmimi zmagami in dvema porazoma) zaseda drugo mesto na lestvici. Je dve točki pod Sportingom. Kot glavni so zbrali 15 točk in osvojili 12 (štiri zmage in en poraz), dosegli so 11 golov in prejeli šest.

Benfica x Vilafranquense: kje videti, razpored, razpored in najnovejše novice, sledite iz minute v minuto v realnem času.

BENFICA JE NEKOČ: Helton, Gilberto, Otamendi, Jardel, Nuno Tavares, Gabriel, Pizzi, Pedrinho, Rafa, Gonçalo Ramos in Seferovic-