Benfica proti Belenenses SAD Portugalska Primeira Liga Predictions by LeagueLane

Portugalska – Premier League
Datum: ponedeljek, 26. oktober 2024
Začetek ob 20:15 UK / 21:15 CET
Lokacija: Estádio da Luz (Lizbona).

Benfica nadaljuje niz zmag v letošnji sezoni z začetkom nove izdaje Primeira Lige. Domačin je dobil vse štiri tekme z dvema praznima goloma. Zbrali so 12 točk (4W 0D 0L) in imajo pet točk prednosti pred najbližjimi sorodniki na lestvici.

Belenenses je šele v naslednjih tekmah na svojem koledarju uspel doseči prvo zmago v tej sezoni, saj je prekinil niz zaporednih zmag na zadnjih treh tekmah. Gost je v dosedanjih štirih tekmah prvenstva zbral 5 točk na lestvici (1P 2D 1P).

Medsebojni obračun Benfica x Belenenses SAD (h2h)

• Dve od zadnjih petih tekem sta se končali z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je prineslo Eagles domačo zmago s 3-2.
  • Gostitelj doma ni izgubil vse od oktobra 2000.

SAD Benfica proti Belenenses Napoved

Benfica se vrača domov po zadnji zmagi v gosteh nad Rio Avejem z 0:3 v sezoni, kar je bila njihova četrta zaporedna zmaga v skupnem koledarju lige v tej sezoni.

Belenenses prihaja v nizu treh zaporednih iger brez zmage v prvenstvu, po remiju brez golov doma proti Moreirenseju na koledarju.

Nobenega dvoma ni, da se bo tekma obetala domači zmagi v celoti, vendar so možnosti, da bi podprli drugouvrščene v lanski sezoni, nizke. Zato bo namig za zmago Benfice s hendikepom -1 verjetno najboljša stava za stavitelje na tekmo.

Poleg tega bo gostitelj prišel prevroče, da bi se Petit in njegovi možje lahko ukvarjali z njim na sredini. Pričakujte nič manj kot afero z visokimi zadetki, ko se bosta pomerila drug z drugim, zato boste pri stavah na več kot 2,5 gola videli spodobne donose iz vratarjevega prostora.