prijazen
Datum: četrtek, 8. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Lokacija: stadion King Baudouin (Bruselj).

Belgija bo znova gostila Zahodnoafriško regijo Elephants na mednarodni prijateljski tekmi, potem ko je njihovo zadnje srečanje h2h prineslo neodločen izid 2-2 v XNUMX minutah.

Rdeči hudiči bodo prejeli niz 13 zmag na vseh večjih turnirjih na sporedu. Svoj zmagoviti niz so prekinili z domačo zmago s 5-1 proti Islandiji na zadnji tekmi turnirja UNL.

Slonokoščena obala ali Slonokoščena obala se bosta znašli po porazu na gostovanju, čeprav imata pred tem porazom na programu niz treh zmag. Nazadnje so bili na turnirju Afriškega pokala narodov in so bili poraženi od Etiopije z rezultatom 2-1.

Belgija proti Slonokoščeni obali (h2h)

• Ekipi sta se srečali le enkrat in izid je bil neodločen 2:2.

Belgija proti Slonokoščeni obali Napoved

Rdeči hudiči so bili pravi favoriti na zadnjem svetovnem prvenstvu in njihova močna ekipa, vključno z velikimi imeni, kot so Romero Lukaku, Mertens, De Bruyne itd. devetdeset minut.

Belgija ima prednost v igri in le trije porazi v zadnjih 30 domačih tekmah na vseh večjih tekmovanjih v koledarju kažejo na dobro formo v Bruslju. S svojo najboljšo formo po letu 2014 je malo verjetno, da bodo Rdeči hudiči padli v Slonokoščeni obali kot na zadnjem srečanju h2h.

Slonokoščena obala je na zadnjih petih tekmah na koledarju zabeležila dva poraza. Ekipa prihaja po porazu v gosteh in Patrice Beaumelle nima veliko časa, da si opomore od tega poraza, še posebej pred ekipo, polno zvezd doma.

S tem v mislih bo najvarnejša stava stavnikov domača zmaga Belgije s hendikepom -1 glede na splošno formo in moč ekipe. Tudi sloni so na sredini bolj fizični, kar pomeni manj golov. Zato nam bo nasvet pod 3,5 gola prav prišel v vratarjevem prostoru.