nemška bundesliga
Datum: nedelja, 25. oktober 2024
Začetek ob 20:30 UK / 21:30 CET
Lokacija: BayArena.

Company Eleven je ena redkih ekip, ki ima še vedno nepremagljiv rekord v tekmovanju in je bila tudi ena najboljših ekip v ligi v zadnjih letih.

Lansko sezono jim je za las zgrešilo mesto med prvimi štirimi in se je zato moralo boriti za uvrstitev v Evropsko ligo.

Medtem so bili izbranci Heika Herrlicha zadnja varna ekipa v Bundesligi v sezoni 2019-20. Končali so 16º v razpredelnici 18 in so v celotni kampanji zabeležili skupno le devet zmag.

Če gremo naprej, možje Petra Bosza imajo tudi odličen rezultat h2h proti temu nasprotniku. Pravzaprav so proti njim popolnoma neporaženi.

Verjetno pričakujete, da bo Bayer Leverkusen to nedeljo v BayAreni imel veliko prednost.

Bayer Leverkusen proti Augsburgu: ena na ena (h2h)

• Podjetje Eleven je v nizu štirih zmag proti temu nasprotniku.
  • Na zadnjih petih tekmah skupaj so prejeli le en gol.
  • Proti temu tekmecu doslej niso izgubili niti enkrat.
  • Domača ekipa ima na tem stadionu 100-odstotni izkupiček zmag, saj brani le tri remije.
  • Od leta 2015 gostje na tem prizorišču niso dosegli niti enega zadetka.

Bayer Leverkusen proti Augsburgu: napoved

Boszovi varovanci so zadnji dan v gosteh zabeležili zmago z 1:0, proti Mainzu. Lucas Alario je za goste uganil zmagovalca 30º minuta.

Medtem je Fuggerstadter prejšnji teden izgubil z 0:2 doma proti Leipzigu.

Kot kaže, ima Companhia Eleven prednost. Ekipa je v nizu štirih zmag proti temu nasprotniku v dvobojih h2h in je v zadnjih petih tekmah skupaj prejela le en gol.

Pravzaprav je skupni rezultat zadnjih petih h2h 10-1 v njihovo korist. Če gremo naprej, ima tudi 100-odstotno neporaženost proti nasprotniku, od leta 2015 pa na tem stadionu ni prejel zadetka od leta XNUMX.

Poleg tega so Herrlichovi možje v celem letu 2024 zabeležili skupno le tri zmage v gosteh, z zmagami proti Mainzu, Schalkeju in Union Berlinu, trem najslabšim ekipam v Bundesligi.

Glede na to statistiko razumejte, da je Bayer Leverkusen zlahka boljša ekipa. Računajte, da bodo to nedeljo dosegli dober rezultat.

Bayer Leverkusen proti Augsburgu: stavni nasveti

• Zmagovalec: Bayer Leverkusen @ 1,60 (3/5)
  • Več kot 1,5 gola ekipe Bayer Leverkusen za 1,50 (1/2).