prvenstvo Anglije
Datum: sobota, 31. oktober 2024
Začetek ob 15 UK
Lokacija: Oakwell, Barnsley.

Barnsley je končno prekinil niz zmag in prekinil niz treh neodločenih rezultatov, ko je v torek premagal Queens Park Rangers (3-0), zdaj pa gosti Watford v upanju, da izboljša svojo predstavo in znova zagotovi točke v Oakwellu. . Težko jim je bilo zadeti na tem igrišču in zdaj upajo, da bodo videti kot trd oreh.

Tykes je do zdaj zabeležil samo en poraz v petih tekmovalnih tekmah, od tega trikrat ni zadel. Vidite, da se najboljših šest izmuzne in zdaj si obupano želijo zmanjšati zaostanek, potem ko so v osmih tekmah osvojili le sedem točk. Vendar pa so od sredine oktobra naprej vzdržali proti Bristolu (2-2), Stoku (2-2) in Millwallu (1-1) in si bodo želeli več tega.

Watford je bil enako nepredvidljiv, kar se je še posebej poznalo na gostovanjih. V igro so prišli le nekaj dni po tem, ko so jih zadržali Wycombe Wanderers (1-1), vendar imajo za seboj še vedno štiri tekme brez poraza. V zadnji tretjini na gostovanju niso bili impresivni in to bi lahko vzbujalo večjo skrb pred potovanjem v Oakwell kljub močnim medsebojnim rekordom.

Barnsley proti Watfordu medsebojni obračun

Barnsley je premagal Watford samo enkrat v zadnjih petih medsebojnih srečanjih od leta 2012.

Watford je zmagal z 1-5 na zadnjem gostovanju na tem terenu leta 2013 in doma s 3-0 leta 2014.

Navajeni smo iger z veliko goli, a v tem pogledu zna biti nekonvencionalna igra.

Barnsley proti Watford Napoved

Zato menimo, da bo v soboto popoldne tesno tekmovanje in da bomo žrebali ob 3,25. Mislimo, da si bo Barnsley obupno želel pokazati, iz česa so sestavljeni, ko bodo poskušali pobegniti z dna lestvice, ki obljublja predvsem trdo obrambo, s čimer bi lahko Watford imel težave.

Pravzaprav smo videli, kako se Hornetsi borijo, da bi naredili vtis v oddelku za točkovanje na gostovanjih. Zdaj pričakujemo tudi nekaj ciljev, ki so v skladu z našo napovedjo. Tako bomo šli tudi v tekmovanje z nizkim številom zadetkov z manj kot 2,5 gola FT, kar na tej točki pade na 1,66.