Nemčija – Bundesliga
Datum: sobota, 31. oktober 2024
Začne se ob 14 po Veliki Britaniji / 30 po srednjeevropskem času
Prizorišče: WWK Arena.

05ers so zlahka najslabši klub v tekmovanju s 100-odstotnim porazom v tej sezoni. Pravzaprav je še vedno edina ekipa, ki ima še točko na semaforju in je pri tem skupno prejela 15 golov. Upoštevajte, da so tudi v izmenjavi dosegli le štiri.

Če gremo naprej, so tudi na gostovanju in imajo nižji rekord h2h proti temu nasprotniku. Medtem je Fuggerstadter odlično začel svojo kampanjo in zabeležil celo zmago brez golov nad Dortmundom.

Vendar so imeli v zadnjih dveh tednih nekaj težkih spopadov proti Leipzigu in Leverkusnu. Iz tega razloga so v nizu dveh porazov v ligi in nujno morajo prekiniti ta težavni niz.

V tem smislu se soočijo z možmi Jan-Moritza Lichteja ravno ob pravem času. Seveda pričakujte zmago Augsburga ta konec tedna.

Augsburg proti Mainzu: medsebojni obračun (h2h)

• Zadnje srečanje je bilo pred tremi meseci. Nato so varovanci Heika Herrlicha zabeležili ničelno zmago na gostovanju.
  • Prav tako so v nizu treh zmag.
  • Na petih od prejšnjih sedmih tekem je dosegel dva ali več golov.
  • V zadnjih 12 letih so gostje na tem stadionu zmagali le dvakrat.
  • Domači so na vseh tekmah na tem igrišču v zadnjih treh letih dosegli dva ali več golov.

Augsburg proti Mainzu: Napoved

Fuggerstadter je v zadnjem krogu izgubil s 3:1 v gosteh proti Leverkusnu. Medtem so varovanci Lichteja doma z 2:3 izgubili proti Monchengladbachu.

Kot kaže, imajo Herrlichovi možje ta konec tedna prednost, in to s precejšnjo razliko. Razlog je v tem, da se soočajo z najslabšo ekipo v Bundesligi.

Poleg rekorda 100-odstotnih porazov v Bundesligi imajo 05ers indeks 3 golov na tekmo, kar je drugi najvišji prejeti gol v tekmovanju.

Poleg tega so izgubili devet od zadnjih desetih tekem v generalni razvrstitvi, edino zmago v tem krogu pa so dosegli v DFB Pokalu proti ekipi iz nižje lige.

Na drugi strani so njihovi nasprotniki neporaženi na 11 od skupno zadnjih 15 tekem in, kar je najpomembnejše, so v nizu treh zaporednih zmag proti tekmecem, zadnjo zmago pa so dosegli pred slabimi tremi meseci.

Nazadnje, gostitelji na tem stadionu niso zadeli le dvakrat od septembra 2019. Glede na vse te dejavnike se pričakuje, da bo Augsburg to soboto zagotovil tri točke, in to na zelo dominanten način.

Augsburg proti Mainzu: stavni nasveti

• Zmagovalec: Augsburg @ 2.00 (1/1)
  • Več kot 1,5 gola ekipe Augsburg @ 1,75 (3/4).