💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Začetek ob 19:30 UK / 20:30 CET
Prizorišče: WWK Arena.

Augsburg je pred kratkim izboljšal formo in je zato favorit za dvoboj s Fortuno Duesseldorf v WWK Areni.

• Forma Augsburga: 15 tekem – 5 zmag – 5 remijev – 5 porazov – 20 točk.
  • Forma Fortune Dusseldorf: 15 tekem – 3 zmage – 3 remiji – 9 porazov – 12 točk.

Augsburg proti Fortuna Dusseldorf Head to Head (h2h).

Domačin je na svojih tekmah zabeležil tri od zadnjih petih zmag.

Na prejšnjem srečanju januarja 2019 je Dusseldorf v gosteh zmagal z 1:2.

Gostitelji še niso zmagali doma v obračunu Bundeslige.

Obe ekipi sta dosegli gole na štirih od zadnjih petih tekem.

Augsburg proti Fortuna Dusseldorf Napoved

Augsburg je na zadnji prvenstveni tekmi v gosteh premagal Hoffenheim z navdušujočih 2:4. To je bila njegova peta ligaška tekma brez poraza v tej sezoni.

Tudi Augsburg bo vesel odhoda domov, saj je doma močnejši. Seveda so tri od skupno petih tekem odigrali doma.

Poleg tega so v nizu dveh zmag na svojem terenu. Zato bo Düsseldorf v domači prednosti težje premagal gostitelje.

Medtem bo Fortuna Dusseldorf iskala tri točke za vzpon na prvenstveni lestvici. Zato lahko pričakujemo, da se bosta obe ekipi dobro branili in verjetno dosegli manjše zadetke v obračunu.

Na drugi strani je Düsseldorf na prejšnji tekmi gostil RB Leipzig, ki se je končala s porazom gostiteljev z 0:3. V zadnjem času je bil to njihov tretji poraz v petih tekmah brez zmage.

Poleg tega je gostujoči kontingent zmagal le na eni izmed osmih tekem v gosteh v tej sezoni.

Zato je verjetno, da bo gostitelj osvojil tri točke tekme.

Poleg tega je Augsburg po 24 ligaških tekmah dosegel 28 in prejel 15 golov. Medtem je Dusseldorf na 16 tekmah zabeležil le 15 golov, v istem obdobju pa prejel 32 golov.

Zato se bodo ekipe na tekmi kvečjemu branile. Tudi obiskovalec v igri ne bo našel vratnice. Zato bo verjetno manj kot 3,5 gola v devetdesetih minutah.