💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

španska liga
Datum: nedelja, 18. oktober 2024
Začetek ob 13:00 UK / 14:00 CET
Prizorišče: stadion San Mamés (Bilbao).

Bilbao in Levante sta si s po tremi točkami zagotovila mesto pri dnu lestvice na začetku nove sezone. Obe ekipi sta do sedaj v tem obdobju pokazali podobno formo (LLWL) in verjetno bo težko določiti jasnega zmagovalca na kateri koli strani.

Bilbao je prekinil svoj niz porazov v tej sezoni s porazom v gosteh proti Alavésu z 1:0 na prejšnji prvenstveni tekmi. Medtem je Levante na zadnji prvenstveni tekmi igral doma in izgubil z Real Madridom z 0:2.

Medsebojni obračun Athletic Bilbao proti Levanteju (h2h)

• Gostitelji so na zadnjih treh tekmah neporaženi.
  • Obe ekipi sta zadeli na štirih od zadnjih petih tekem.
  • Le ena od zadnjih 21 tekem se je končala z remijem.
  • Prejšnje srečanje je Bilbau prineslo zmago z 1-2.
  • Gostitelj je zabeležil osem od zadnjih desetih skupnih zmag.
  • Obiskovalec je bil uspešen le pri enem od zadnjih šestih obiskov.

Napoved Athletic Bilbao proti Levanteju

Bilbao uživa v terenski prednosti v igri in jo je močno izkoristil proti Levanteju v večini zadnjih tekem h2h na tem prizorišču. To daje domači ekipi rahlo vodstvo pred naslednjo domačo tekmo v nedeljo.

Zato bo dvojna priložnost, ki je naklonjena obema ekipama, verjetno najboljša stava za igralce stav, saj postaja tekma vsaka igra na stadionu San Mamés.

Levante je bil v tej sezoni bolj odprt do nasprotnikov in osem prejetih golov na štirih tekmah kaže na stanje njihove nestabilne obrambe. Medtem je bil Athletic Club bolj defenziven s samo 5 prejetimi goli v istem obdobju.

To bo gostitelju dalo več samozavesti pri ustvarjanju priložnosti v srečanju. Čeprav so njihovi napadi precej nizki, bodo s svojo obrambno strukturo naleteli na večji vpliv kot obiskovalec. Zato je napitnina za več kot 1,5 gola verjetno idealna možnost za stavnice.

Poleg tega sta ekipi v podobni formi, kar bo očitno pomenilo, da bosta obe zadeli v devetdesetih minutah. Njuna nedavna srečanja h2h prav tako namigujejo na možnost BTTS in pri kvoti 2,00 to ni odločilen dejavnik v dvoboju.