UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 29. oktober 2024
Začetek ob 20:00 UK / 21:00 CET
Lokacija: Emirates Stadium (London).

Z dvema zaporednima porazoma v Premier ligi bodo topničarji iskali nekaj, s čimer bi se popravili iz svoje forme na koledarju.

Srečanje prvega kroga skupinskega dela EL se je končalo z zmago z 1-2 v gosteh proti dunajskemu Rapidu. Toda po domačem porazu proti Leicestru z 0:1 bodo gostitelji.

Dundalk bo igral po nizu dveh porazov na svojem urniku, tako v EL kot v svojih rekordnih tekmah v nacionalni ligi.

Njihov začetek skupinskega dela EL v tej sezoni je bil zadovoljen z domačim porazom z 1-2 proti Moldeju. Na obisk bodo prišli po porazu z 1:0 v gosteh proti Waterfordu v prvi irski ligi.

Arsenal proti Dundalku medsebojni obračun (h2h)

Ekipi se v zadnjem času še nista srečali.

Napoved Arsenal proti Dundalku

Nobenega dvoma ni, da se bo tekma obetala domači zmagi v celoti. Deset od 12 zmag Arsenala v zgodovini domačih zmag za EL je povzročilo razliko 2+ golov na vsaki od teh tekem.

Razen zadnjih dveh porazov v Premier League, topničarji nimajo česa skrbeti na naslednji tekmi. Domača ekipa izkorišča teren v igri, zato se zdi stava na najboljšega strelca, ki doseže več kot 2,5 gola, verjetno idealna možnost v vratarjevem prostoru.

Poleg tega so v njegovi ekipi Lacazette, Aubameyang, Nicolas Pepe in drugi.

Dundalk je v nizu dveh porazov v ligi, vključno s porazom proti Moldeju na zadnji tekmi skupinskega dela Lige Evropa. Zaradi slabe forme na gostovanjih in šibkejše moštvene moči se zdi, da gostje ne bodo mogli preizkusiti gostiteljev na stadionu Emirates.

Zato bo nasvet, da Arsenal zmaga s hendikepom -1, verjetno najboljša stava za igralce, da dobijo dostojne donose iz tekme.