💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Nemčija – 2. Bundesliga
Datum: petek, 6. december 2019
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Prizorišče: Schuco Arena (Bielefeld).

Arminia Bielefeld išče lahkotno zmago nad šibkejšo ekipo Karlsruher SC na Schuco Areni.

Arminia Bielefeld proti Karlsruher SC Head to Head (h2h)

• Bielefeld je zabeležil tri od zadnjih petih zmag na svojih srečanjih.
  • Domači so doma neporaženi na zadnjih petih tekmah.
  • Obe ekipi sta dosegli zadetke na treh od petih srečanj.
  • Prejšnje srečanje je poskrbelo za domačo zmago Karlsruherja.

Arminia Bielefeld proti Karlsruher SC Napoved

V trenutni izvedbi prvenstva je Arminia Bielefeld najmočnejši kontingent akcije. Zasedajo prvo mesto na lestvici z 32 točkami naskoka.

Ker Hamburger lovi prednost treh točk, Bielefeld potrebuje te tri točke, da ostane na vrhu lestvice.

Vendar Bielefeldu v tej sezoni ni uspelo prepogosto šteti domače prednosti, s skromnim povratkom 2 zmag in 4 neodločenih rezultatov v 7 domačih ligaških tekmah v tej sezoni.

Kljub temu lahko računamo, da se bodo bolje izkazali proti šibkejši strani razpredelnice.

Karlsruher zaseda 10. mesto na prvenstveni lestvici z 19 osvojenimi točkami. Na 4 tekmah so zabeležili 7 zmage, 4 remijev in 15 poraze.

Tudi njihov niz v gosteh ni tako dober, saj so zabeležili le eno zmago na 8 tekmah v gosteh. Potem ko je bil brez zmage na zadnjih petih gostovanjih, Karlsruher predstavlja majhen izziv za Hamburger, tudi na njihovem ne tako dobrem domačem teku.

Bielefeld bo prišel po zmagi nad Darmstadtom z 1:3 v gosteh. Karlsruher medtem prihaja iz domače zmage nad Regensburgom s 4-1 v zadnji tekmi v tekmovanju.

Zato Hamburger glede na skupno predstavo in ligaško uvrstitev kaže več zbranosti kot nasprotniki. Od zdaj naprej mora Hamburger tekmo dobiti v devetdesetih minutah.