nemška bundesliga
Datum: sobota, 17. oktober 2024
Začetek ob 17:30 UK / 18:30 CET
Lokacija: Schuco Arena.

Bavarci so zdaj po porazu s Hoffenheimom v nevarnosti. Uspela jim je zmaga s 4:3 nad Hertho, ki je podala izjavo, vendar še vedno ni bila na ravni, ki jo zdaj pričakujemo od zmage s 3 točkami.

In v tem scenariju se pojavlja Die Blauen, ekipa, ki je šele ob koncu lanske sezone napredovala v prvo ligo. Razočarani in odločni Bavarci bi morali imeti dan na igrišču proti temu nizkemu nasprotniku.

V preteklih letih imajo tudi impresiven rekord h2h proti temu nasprotniku (kot velja za skoraj vse ekipe v Nemčiji).

Verjetno to soboto pričakujte veliko zmago Bayerna iz Münchna.

Arminia Bielefeld proti Bayern München: medsebojni dvoboj (h2h)

• Ko sta se nazadnje pomerila na igrišču, sta branilca naslova slavila z 0:1.
  • Zmagali so tudi osem od prejšnjih devetih tekem.
  • Od leta 1997 je proti tekmecu izgubil le dvakrat.
  • V zadnjih 14 letih gostitelji na tem stadionu še nikoli niso dosegli zadetka.

Arminia Bielefeld proti Bayern München: predogled

Izbranci Uweja Neuhausa so zadnji dan v gosteh izgubili z 1:0 proti Werder Bremnu. Potem ko je domačim razveljavljen gol 20º minuti VAR, se je sedem minut pozneje oddolžila z novim golom in vodila do zadnjega sodnikovega žvižga.

Medtem so varovanci Hans-Dieterja Flicka prejšnji teden doma zmagali s 4-3 proti Herthi. Robert Lewandowski je v napadalni mojstrovini dosegel vse štiri zadetke za aktualne evropske prvake. Pravzaprav je zmagovalca postavil na 90+3.rd minuta.

V nadaljevanju so Bavarci zlahka najboljša ekipa na svetu v tem trenutku in so odločeni, da še enkrat ponovijo junaška dejanja iz prejšnje sezone.

Soočijo se z novo napredovano ekipo brez izkušenj z vrhunskimi poleti. In takoj je neenaka igra.

Poleg tega imajo Flickovi možje tudi dominanten rezultat h2h proti temu nasprotniku. Poskušali bodo prikazati brezhibno predstavo in pri tem skušali izbrisati spomin na poraz Hoffenheima.

S temi opažanji v mislih bi moral Bayern München zagotoviti tri točke, in to v velikem slogu.

Arminia Bielefeld proti Bayern München: stavni nasveti

• Bayern München -1.5 azijski hendikep @ 1.60 (3/5)
  • Več kot 2,5 gola ekipe Bayern München pri 1,60 (3/5).

Iščete več iger? preberi vse Napovedi nemške Bundeslige tukaj ali skočite na našo glavno stran stran z nogometnimi nasveti.