UEFA Liga Evrope
Datum: četrtek, 1. oktober 2024
Začetek ob 15:00 UK / 16:00 CET
Prizorišče: Stadion Yerevan Football Academy.

Po dveh zaporednih tekmah, odločenih po podaljšku, bo Ararat-Armenija sprejela srbski kontingent v Erevanu.

V četrtfinalu se je domača ekipa pomerila s Folo, ki se je končala z remijem 3:3. V podaljšku so dosegli gol za vodstvo na tekmi. V polfinalu so se pomerili s Celjem, ki je bil v 1 minutah brez golov in podoben izid 0:XNUMX ob koncu podaljška.

Crvena zvezda bo po izgubljenem polfinalu kvalifikacij za ligo prvakov poskusila srečo v finalu kvalifikacij za ligo Evropa z neposredno uvrstitvijo. Aktualni superligaški prvaki bodo v novi izvedbi prvenstva gostovali po nizu dveh zaporednih zmag.

Ararat-Armenija proti Crvena zvezda Beograd Napoved

Ararat proti Armeniji je v kvalifikacijah za EL to sezono pokazal bolj obrambni slog igre in zaporedni XNUMX-minutni remiji so jasen dokaz tega trenda. Domača ekipa ima prednost na terenu, a moč njihovega moštva morda ne bo dovolj, da bi zadržala napade Crvene zvezde Beograd na tekmi.

Crvena zvezda se je uvrstila neposredno v finale turnirja. Na zadnjih dveh tekmah v državnem prvenstvu imajo niz zmag. Obe zmagi sta prinesli prazen gol, tako da lahko računamo, da se bodo gostje v letošnji sezoni uvrstili v ligo Europa.

Na podlagi zgornje statistike boste verjetno videli manj golov v igri. Tekma se obeta kot igra z nizkimi goli in zaostanek za 3,5 gola je verjetno najboljša stava za igralce. Poleg tega bo zmaga v gosteh v končnem izidu prav tako pomagala stavnicam, da dobijo dostojne donose s tekme na stadionu Yerevan Soccer Academy.