💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

evropska liga
Datum: četrtek, 12. december 2019
Začne se ob 17 po Veliki Britaniji / 55 po srednjeevropskem času
Prizorišče: stadion Neo GSP (Nikozija).

Glede na to, da sta se obe ekipi uvrstili v končnico, na tekmi ne bo velikega pritiska za nobeno ekipo. Zato lahko na tekmi pričakujemo skupni rezultat manj kot 3,5 gola.

APOEL Nicosia proti Sevilla medsebojni obračun (h2h)

Enkrat so se srečali v Sevilli in gostitelji so zmagali z 1:0.

Domači so imeli 72-odstotno posest, APOEL pa 0 strelov na okvir vrat.

Napoved APOEL Nicosia vs Sevilla

Zmaga nad Dudelangeom z 0:2 je potrdila uvrstitev v končnico te sezone za APOEL iz Nikozije v zadnji tekmi skupinskega dela.

Gostitelji so poleg prvih dveh porazov neporaženi še na preostalih treh tekmah. Začeli bodo na zadnji tekmi skupinskega dela.

Poleg tega je Thrylos izgubil uvodno tekmo doma proti Dudelangeu s 3-4. Zatem je Nikozija na zadnji domači tekmi premagala Qarabag z rezultatom 2:1 na semaforju.

Ker njihova domača forma ni tako zadovoljiva, ne moremo računati na zmago nad Sevillo. Poleg tega so gostitelji izgubili proti Sevilli v prejšnjem obračunu h2h na gostovanju.

Lahka zmaga nad Qarabagom je pomenila njihovo peto zaporedno zmago v skupini A. Stran je neporažena na vseh dosedanjih tekmah skupinskega dela.

Poleg tega je Sevilla na dosedanjih petih tekmah štirikrat ohranila prazen gol. Z le dvema prejetima goloma v skupnem seštevku imajo prvaki močno obrambno vrsto na svojih tekmah.

Sicer pa je gost prejšnji dve tekmi v gosteh zmagal s prednostjo vsaj treh golov na obeh obračunih proti Dudelangeu in Qarabagu.

Nove tri točke na razpredelnici ne bodo pomenile velike razlike, a si bodo prizadevali ohraniti niz zmag. Poleg tega bo obiskovalec tekmo videl kot trening za končnico.

Zato bo Sevilla glede na njihovo uvrstitev in skupno predstavo verjetno zmagala v roku devetdesetih minut. Ker ne gre za izsiljeno zmago, lahko pričakujemo manj golov na tekmi.