💡Neposredni vir iz LEAGUELANE.com. Za dnevne donosne nasvete obiščite njihovo povezavo PREMIUM NAPOVEDI.

Belgija – prva liga A
Datum: petek, 2. oktober 2024
Začetek ob 19:45 UK / 20:45 CET
Prizorišče: Bosuilstadion (Antwerpen).

Poraz v gosteh z 2:0 proti Charleroiju avgusta je bil edini poraz Antwerpna v zadnjih petih tekmah koledarja kampanje. Nedavno so v nizu treh tekem brez poraza po zmagi z 1-3 v gosteh proti Kortrijku v ligi pred naslednjo tekmo.

Great Old bo na tekmi gostil Mechelen s štirimi točkami prednosti pred zadnjim delom lestvice. KV Mechelen je imel na sporedu štiri zaporedne poraze, zadnjo tekmo pa je končal z zmago. Ekipa bo po domači zmagi z 2:0 nad St. Truiden v tej sezoni.

Antwerpen proti Mechelenu medsebojni obračun (h2h)

• Le ena od zadnjih petih iger se je končala z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih zmag.
  • Nedavni obračun je fantom Ivana Leka prinesel domačo zmago z 1:0.

Stavni nasveti za Antwerpen proti Mechelen

Antwerpen se od leta 2 ni odrekel obrambi, ko je igral doma na svojih srečanjih h2007h z Mechelenom. Štiri od zadnjih petih domačih srečanj z De Kakkersom so jim omogočili, da so ohranili prazno mrežo.

S tem v mislih bo namig pod 3,5 gola verjetno najboljša stava stavnikov na tekmo.

Gostitelji v svoji h2h zgodovini niso izgubili nobene domače tekme proti Mechelenu. Poleg tega je De Kakkers izgubil zadnji dve zaporedni tekmi na gostovanjih. Ocenjuje se, da bo tekma domača zmaga v celoti, vendar bo varneje iti z neodločenim izidom proti Antwerpnu na tekmi.

Ob čistih golih proti gostom bo prav prišel tudi nasvet Antwerpnu, naj zmaga v enem od dveh polčasov igre.