Turčija – Super liga
Datum: ponedeljek, 2. november 2024
Začetek ob 17:00 UK / 18:00 CET
Lokacija: Antalya Stadyumu (Antalya).

Antalyaspor je v novi izdaji turške superlige pokazal mešano formo, z dvema možnima izidoma od šestih dosedanjih poskusov na sporedu. Na zadnjih treh prvenstvenih tekmah so v nizu brez zmage, potem ko so zadnjič izgubili s 5:1 na gostovanju pri Basaksehirju.

Fenerbahče je v tej sezoni doslej še neporažen. Gost ima šest točk prednosti pred gostiteljem s 14 točkami iz 4 zmag in 2 remijev na njihovem koledarju. Moštvo je v nizu treh zmag in bo gostovalo po domači zmagi nad Trabzonsporjem s 3-1 v zadnjem ligaškem obračunu.

Medsebojni obračun Antalyaspor proti Fenerbahčeju (h2h)

• Tri od zadnjih desetih tekem so se končale z remijem.
  • Obe ekipi sta zadeli na treh od zadnjih petih tekem.
  • Prejšnje srečanje se je končalo z neodločenim izidom 2-2.
  • Obiskovalec zabeleži tri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Gostitelji na zadnjih treh srečanjih doma niso zmagali.

Antalyaspor proti Fenerbahčeju stavni nasveti

Antalyaspor je na zadnjih treh ligaških tekmah izgubil zmago. Vendar pa sta oba poraza odšla domov. Domači so v svojem programu doma neporaženi že pet poskusov, kar jim na tekmi prinaša rahlo prednost na igrišču.

Kljub prednosti v prejšnjih tekmah h2h je Fenerbahçe na zadnjih treh gostovanjih na tem stadionu neporažen. Poleg tega so rumeni kanarčki zabeležili tri od zadnjih petih zmag v svojih dvobojih, kot je omenjeno zgoraj.

Glede na to, da gostitelji nimajo veliko priložnosti proti gostom, bo zmaga v gosteh verjetno najboljša stava za igralce. Glede na to, da je Fenerbahče v dosedanji sezoni v povprečju dosegel le 1,8 prvenstvenih golov, bo pod 3,5 gola primerna možnost golovega prostora.