Aberdeen proti Hamilton Academical Scottish Premiership Predictions by LeagueLane

Škotska – Premiership
Datum: torek, 20. oktober 2024
Začetek ob 19:00 UK / 20:00 CET
Prizorišče: stadion Pittodrie (Aberdeen).

Aberdeen bo imel priložnost, da se povzpne še dlje na ligaški lestvici, ko se bo v tej sezoni pomeril z zadnjim Hamilton Academicalom s samo 7 točkami. Domača ekipa ima na razpredelnici 12 točk prednosti pred gosti, kar jim daje rahlo prednost pred domačimi.

Aberdeen proti Hamilton Academical medsebojni obračun (h2h)

• Domačin je zabeležil štiri od zadnjih petih skupnih zmag.
  • Prejšnje srečanje je Donsom prineslo zmago v gosteh z 1-3.
  • Obe ekipi sta zadeli le na eni od zadnjih 11 tekem.
  • Le dve od zadnjih 15 tekem sta se končali z remijem.
  • Gostitelji so izgubili le eno od zadnjih 12 domačih tekem.

Aberdeen proti Hamilton Academic Prediction

Aberdeenov niz neporaženosti se je podaljšal v njihovo tretjo tekmo v Premiershipu, z remijem brez golov v gosteh proti Dundee Unitedu zadnjič na koledarju lige. To bo izboljšalo moralo igralcev, vrnitev domov po nizu neporaženosti pa bo prav tako naklonjena gostiteljem.

Poleg tega so Dons zmagali na zadnjih treh srečanjih h2h s Hamiltonom. Hamilton ima medtem le eno zmago v svojih zadnjih 12 obiskih tega prizorišča, kar ni ugoden razvoj dogodkov pred potovanjem. Accies so dosegli le eno zmago v zadnjih petih srečanjih na vsakem velikem tekmovanju na svojem urniku.

Gostovali bodo po domačem porazu s 3:5 proti St. Louisu. Johnstona v sezoni. To je bil tretji poraz v zadnjih petih srečanjih na ligaškem koledarju, zato se zdi stava na zmago domačih idealna možnost. In pri kvoti 1,40 je domača zmaga verjetno najboljša stava za igralce.

Poleg tega lahko pričakujemo nekaj zadetkov na tekmi. Njihovih zadnjih šest tekem h2h je na petih doseglo vsaj 2 zadetka, kar kaže, da tekma obljublja nekaj akcije v devetdesetih minutah. Zato bo dajanje napitnin za več kot 1,5 gola verjetno primerna možnost na tekmi.