💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Venezuela vs Paraguaj FIFA World Cup 2022, kvalifikácia Južná Amerika Predpoveď od LeagueLane

Kvalifikácia majstrovstiev sveta v Južnej Amerike
Dátum: utorok 13. októbra 2024
Začína o 23:00 UK
Miesto: Metropolitný olympijský štadión v Méride.

Venezuela aj Paraguaj nesplnili svoje ciele v úvodnom zápase kvalifikácie MS minulý víkend, takže tento priamy súboj je príležitosťou napraviť to.

Navyše oba tímy už dlhší čas nedosiahli výrazný výsledok v play-off, keďže sa nezúčastnili v Rusku 2018. Výhra jednej z piatich vstupeniek na rok 2022 by bola veľkým úspechom.

Čo sa týka kurzu, favoritmi na víťazstvo sú domáci s aktuálnym kurzom 2,50, pričom šanca hostí na jeho dosiahnutie je o niečo nižšia, 3,10.

Venezuela x Paraguaj proti sebe

V minulosti sa odohralo šestnásť priamych súbojov medzi Venezuelou a Paraguajom. Štatistiky sú mierne v prospech hosťujúceho celku, ktorý má na konte 8-5 z hľadiska výhier. Zaujímavosťou je, že zápasy na venezuelskej pôde sa málokedy končia remízou: oba tímy vyhrali trikrát.

Celkový počet strelených gólov v predchádzajúcich zápasoch je 43 s priemerom 2,68 na zápas.

Päť z posledných šiestich stretnutí skončilo s menej ako 2,5 FT.

Predpoveď Venezuela vs Paraguaj

Venezuelskí fanúšikovia vkladali veľké nádeje po sérii skvelých výsledkov v minulom roku, keď ich tím porazil Bolíviu, Trinidad a Japonsko. Prvý zápas kvalifikácie nedopadol dobre, keď prehrali s Kolumbiou 3:0, v zápase, ktorý nemali pod kontrolou. Tréner José Peseiro môže v nasledujúcom zápase urobiť nejaké zmeny. Problémom bol konečný výsledok, v prvom polčase inkasované tri góly.

Čo sa týka súpera, Paraguaj bol favoritom doma proti Peru, ale zápas sa skončil bez víťazstva 2:2 FT. Bola to pre nich škoda inkasovať druhý gól v 85. minúte.. Celkovo mal Ángel Romero skvelý deň, keď strelil dva góly. Tento utorok očakávame otvorený zápas v Méride, takže tipovanie na oba tímy za 1,95 sa javí ako dobrá voľba.