💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Nemecko – Bundesliga
Dátum: sobota 24. októbra 2024
Začína o 14:30 UK / 15:30 SEČ
Miesto: Stadion An der Alten Försterei.

Železní mali za sebou pozitívny štart kampane v tejto sezóne. Prvý zápas proti Augsburgu prehrali, no odvtedy zostali neporazení, dokonca dokázali remizovať s Borussiou Monchengladbach.

Brazílčania z Breisgau majú tiež podobné štatistiky, ktoré sa majú ukázať v rokoch 2024-21 a počas toho mali aj niekoľko ťažkých zápasov. V tejto prvej fáze ťaženia museli čeliť takým ako Wolfsburg a Dortmund.

Napriek tomu si oba tímy zatiaľ počínali pomerne dobre a pristúpia k tomuto stretu s úmyslom vyťažiť z neho maximum.

Vpred sa väčšina h2h stretov medzi nimi skončila gólmi oboch tímov. A zdá sa, že to isté by sa malo stať aj tento víkend.

Union Berlin vs Freiburg: Head to Head (h2h)

• Posledný súboj sa skončil domácim víťazstvom zverencov Christiana Streicha 3:1.
  • Šesť zo siedmich predchádzajúcich stretnutí malo tri alebo viac cieľov.
  • V tomto dejisku sa domácim ani raz nepodarilo skórovať v ligovom zápase.
  • Za posledné štyri roky sa iba raz skončil zápas pre oba tímy bez gólov.

Union Berlín vs Freiburg: Predpoveď

Zverenci Uriho Fischera v posledný deň zápasu remizovali vonku 1:1 proti Schalke. Po bezgólovom prvom polčase sa hostia dočkali prvej krvi gólom na začiatku druhého. Domácim sa však podarilo vyrovnať nerozhodný výsledok zo 70. rokovº minúta.

Brazílčania z Breisgau medzitým remizovali doma s Brémami 1:1.

Dopredu strelili Iron Ones štyri alebo viac gólov v dvoch z predchádzajúcich troch zápasov a skórovali v 18 z posledných 20 zápasov. Doma dal góly aj v 22 z posledných 24 vystúpení.

Na druhej strane, ich kolegovia dali góly v 13 z posledných 15 zápasov celkovo a len v posledných štyroch zápasoch dali dokopy 13 gólov.

Okrem toho, každý zápas h2h od roku 2004 mal tri alebo viac gólov a na tomto štadióne sa ani jednému tímu nepodarilo skórovať len raz za celú svoju históriu h2h.

S ohľadom na tieto štatistiky očakávajte, že góly oboch tímov prídu už túto sobotu.

Union Berlin vs Freiburg: tipy na stávkovanie

• Oba tímy dajú gól o 1,67:2 (3/XNUMX)
  • Viac ako 2,5 gólu v zápase za 1,80 (4/5).

????Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.