💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Taliansko Serie A
Dátum: nedeľa 8. novembra 2024
Začína o 14:00 UK
Miesto: Olympijský štadión Grande Torino, Turín.

Turín napokon svoj nechcený zápas v Serii A ukončil stredajším porážkou Janova (1:2), pričom sa snažil pokračovať v zlepšovaní svojho výkonu a zároveň pokračovať v nabitom programe domácim súbojom s Crotone. Tím je stále v pásme zostupu a jeden bod za Speziou na 17. mieste, zúfalo sa snaží využiť dobrú príležitosť v nedeľu.

Toro bolo v poslednej tretine v najlepšej forme a teraz to konečne začína využívať, na čele je Andrea Belotti so štyrmi gólmi zo šiestich od októbrovej reprezentačnej prestávky. Teraz dúfajú, že to tak zostane a vidíme ich, ako to robia napriek zjavnej potrebe zlepšiť sa vzadu a udržať si stabilný výsledok.

Crotone samotní strelili góly, ale sedia vzadu, keďže od začiatku vidia podobné problémy aj vzadu. V posledných dvoch zápasoch Serie A inkasovali šesť gólov a odstúpili z Coppa Italia porážkou so SPAL na pokutové kopy po remíze 1:1. Cagliari (4-2) a Atalanta (1-2) majú oba body v lige a urobiť viac proti Turínu môže byť veľmi náročná úloha.

Turín vs Crotone Miláno

Turín porazil Crotone (4:1), keď sa tímy naposledy stretli v apríli 2018.

Crotone neporazilo Toro od zápasu v Serie B v roku 2010.

Videli sme tri víťazstvá Turína a dve remízy v posledných piatich súbojoch s celkovým počtom deviatich gólov v posledných dvoch.

Predpoveď Torino vs Crotone

V nedeľu očakávame ďalší vzrušujúci zápas, ale vidíme, že Turín tieto rekordy buduje. Budeme ich podporovať, aby sme konečne spojili dve po sebe idúce výhry a ísť na 2.05 sa zdá byť najlepšou hodnotou na trhu. Vyzerá to tak, že ukázali viac, ako bolo odporúčané na začiatku, a vidíme, ako to Toro chytil.

S ohľadom na to sme ich videli inkasovať veľa gólov a Crotone by malo byť schopné zasiahnuť. Takže staviame aj na vysokú bodovaciu súťaž a podporujeme viac ako 2,5 gólu FT a BTTS o 2,00:XNUMX. Hostia strieľali góly pravidelne a určite nechcú byť v Turíne ľahkými kačicami.