Štatistiky Swansea – Millwall

Bwin tipy a predpovedePredpovede Swansea – Millwall

Swansea – Millwall Tips & Odds. 3. októbra, 15:00 ANGLICKO: Šampionát – 4. kolo.

• Swansea City začalo svoju ligovú kampaň bez prehry v troch zápasoch (G2, L1) a ešte neinkasovalo gól. Sú tiež jediným klubom v lige, ktorý ešte nedostal žltú kartu, a keďže päť z posledných šiestich zápasov v H2H proti Millwallu strelilo menej ako 2,5 gólu, môžu byť podčiarknuté v mnohých rôznych metrikách.
  • V minulej sezóne Swansea strelila len dva ligové domáce góly po 75. minúte, no zároveň mala druhý najvyšší (kombinovaný) počet remíz v domácich zápasoch (13). Ich domáce „gólové rozpätia“ sú aj tak mierne, Swansea inkasovala 2+ góly len raz v 15 zápasoch miestnej ligy, no strelila 3+ góly len dvakrát.
  • Celkovo bolo už nejaký čas ťažké poraziť Millwall, keď prehrali len štyri z predchádzajúcich 18 ligových zápasov (G7, D7, L4), pričom len štyri boli svedkami viac ako 2,5 gólu. Ba čo viac, šéf Millwallu Gary Rowett osobne rád čelí Swansea a vyhne sa porážke vo svojich predchádzajúcich troch stretnutiach H2H (G2, D1), pričom obaja vyhrali 1:0.
  • „Lions“ vyhrali päť z posledných deviatich zápasov vonku v lige (G5, D2, L2) a zo siedmich zápasov, ktoré vyhrali/remizovali, zostalo čisté konto. Aj keď často vyhrávajú tesné zápasy, ich posledných päť ligových prehier vonku malo v priemere pomerne vysoký priemer 4,20 gólu na zápas.
  • Hráči, ktorých treba sledovať: Swansea vyhrala posledných päť domácich ligových zápasov, v ktorých strelil Andre Ayew, vrátane štyroch gólov po 60 minútach.
  • Jed Wallace z Millwallu skóroval v po sebe nasledujúcich ligových zápasoch za svoj klub, pričom sedem z jeho posledných deviatich ligových gólov padlo vo vonkajších zápasoch.
  • Kľúčová štatistika: Millwall v minulej sezóne inkasoval vonku najmenej gólov v hornej polovici divízie (v priemere 0,30 na zápas).
Heads-up zápas: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2