💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Francúzsko – 1. liga
Termín: sobota 26
Začiatok o 16:17 UK / XNUMX:XNUMX SEČ
Miesto: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

Tento zápas bude určite zaujímavým predstavením, keďže proti sebe stoja dva tímy blízko čela Ligue 1.

Saint Etienne a Rennes zostávajú neporazené, obe vyhrali 3 zápasy a remizovali 1 za 10 bodov a momentálne sú na 1. a 2. mieste. Bude teda veľmi vzrušujúce byť svedkom tohto zápasu v sobotu popoludní.

Saint Etienne stratilo prvé body sezóny vonku z Nantes minulý víkend, keď sa zápas skončil 2:2, no doma má stopercentnú bilanciu, kde už zdolalo Štrasburg a Lorient.

Rennes by sa víťazstvom dostalo na vrchol ligy, takže má všetku motiváciu, ktorú potrebuje. Tím prichádza do tohto zápasu s víťazstvom v posledných 3 po sebe idúcich víťazstvách a posledný zápas sa skončil víťazstvom 2:1 nad Monakom, čo je pôsobivý výsledok.

Na ceste Rennes porazilo Nimes a remizovalo s Lille. Vonku strelili už 5 gólov.

Saint-Etienne v. Rennes: vzájomný súboj

• V minulej sezóne sa tento ligový zápas skončil 1:1.
  • Rennes nevyhralo v Saint Etienne od roku 2011.
  • Šesť z posledných desiatich stretnutí Ligue 1 medzi klubmi sa skončilo remízou.
  • V 5 z posledných šiestich zápasov skórovali oba tímy.

Saint-Etienne vs Rennes: Predpoveď

Oba kluby čelia najťažším zápasom sezóny a obavou je, že by sa mohli navzájom zrušiť. O víťazovi však môže byť rozhodnuté v druhom polčase, keď sa nohy unavia.

Aj preto ideme schváliť polčasový výsledok remízou a o ďalšie góly v 2. polčase. Tieto dva kluby budú hrať veľmi blízko svojej hrude a v priebehu hry sa budú otvárať a riskovať, mali by sme vidieť veľmi zaujímavý zápas, v ktorom sa nikto nebude chcieť vzdať.

Saint-Etienne vs Rennes: tipy na stávkovanie:

• Polčas: nerozhodný výsledok 1,91:10 (11/XNUMX)
  • Polčas s najvyšším skóre: 2. polčas 2,10 (11/10)
  • Kedykoľvek najlepší strelec: Serhou Guirassy (Saint Etienne) o 3,00:2 (1/XNUMX).

Hľadáte ďalšie hry? prečítať všetko Predpovede francúzskej Ligue 1 tu alebo prejdite na našu hlavnú stránku stránka s futbalovými tipmi.

????Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.