Sacavenense x Sporting: Pozrite sa, kde môžete sledovať portugalský pohár NAŽIVO

Sporting sa stretne so Sacavenense v tom V pondelok 23 o 18:15 hod (čas Brasília), v Národný štadión Jamor v Oeiras – Lisabon, pre 3. kolo súťaže Portugalský pohár. Zápas bude streamovaný o ŠPORT TV v Portugalsku o 22:15.

Sporting na čele portugalského šampionátu otvára v pondelok 23. novembra druhý front bitky. Svoj debut zažije v portugalskom pohári 2024/2024

Sporting strelil v posledných zápasoch dva góly, oba 4:4. Prvý, v Lisabone, proti Tondelovi, ho postavil na čelo portugalského šampionátu. Druhý, vonku proti Vitórii de Guimarães, zvýšil ich výhodu. Na konte má 19 bodov (šesť víťazstiev a jedna remíza). Okrem Bragy a Benficy, ich najbližších prenasledovateľov, sú ešte štyria.

Vyššie očakávaný začiatok dal fanúšikom nádej na zisk titulu, aký sa od sezóny 1999/2000 nepodarilo. Sporting nikdy nevyhral portugalský šampionát v XNUMX. storočí. Na to je, samozrejme, ešte priskoro, najmä ak vezmeme do úvahy vysoké investície do podpisov, najmä zo strany Benficy, ale aj Porta.

Alviverde sa však venuje výlučne miestnym turnajom, keďže sa mu nepodarilo kvalifikovať do Európskej ligy. V poslednom kole kvalifikácie vypadol s rakúskym LASK Linz. Odvtedy neprehral. Bolo päť víťazstiev a jedna prehra.

Sacavenense vs Sporting: kde sledovať, plánovať, plánovať a najnovšie správy sledovať minútu po minúte v reálnom čase.