Reims – Štrasburgské predpovede, predpovede a tipy

Bwin tipy a predpovedeReims – Štrasburgské predpovede

Reims – Strasbourg Tipy a šance. 1. novembra o 15:1 FRANCÚZSKO: 9. liga – XNUMX. kolo.

Reims – náhľad v Štrasburgu

• Sedemzápasová séria Reims bez víťazstva v Ligue 1 (L1) (D2, L5) sa konečne skončila, keď naposledy zdolali Montpellier 4:0, čo bolo nielen ich prvým víťazstvom v kampani, ale aj najvyšším vrcholom. Letové víťazstvo v histórii klubu! Tento výsledok si tiež zachoval nedávny trend, pretože prvý gól padol v priebehu prvých 20 minút posledných piatich ligových zápasov Reims.
  • Napriek dôraznému víťazstvu však bol pre Reims doma problém skórovať a následne strelili menej ako 1,5 gólu na tím v 14 z posledných 15 domácich ligových zápasov (G4, L6, L5). Tieto ofenzívne problémy, ktoré sú čiastočne zodpovedné za tri po sebe idúce domáce prehry v L1, majú teraz 'Les Rouges et Blancs' na pokraji nešťastného nového rekordu, keďže nikdy neprehrali štyri po sebe idúce domáce zápasy v najvyššej kategórii.
  • Keď sem cestuje Štrasburg, očakávajte víťaza, pretože je jedným z iba troch tímov L1, ktoré ešte nevyžrebujú (W2, L6). Výhra 3:0 vonku v ich poslednom zápase v Division One však bola pozoruhodná, pretože v posledných štyroch ligových zápasoch teraz víťazný tím dňa prevzal vedenie HT.
  • Zopakovanie tohto víťazstva si bude vyžadovať dobrý začiatok, pretože Štrasburg vyhral len jeden z posledných 34 vonkajších ligových zápasov, v ktorých inkasoval ako prvý (W1, R7, L26). Od začiatku očividne pracovali na solídnej defenzíve, v tomto polroku si udržali čisté konto v prvom polčase v troch zo štyroch výjazdov L1.
  • Hráči, ktorých treba sledovať: Boulaye Dia sa naposledy zapísal do histórie tým, že sa stal prvým hráčom Reims, ktorý strelil 3+ góly v zápase L1 od Santiaga Santamaríu v roku 1978.
  • Ludovic Ajorque (STR) bol v tejto sezóne najlepším strelcom zápasu vo svojich dvoch zápasoch vonku.
  • Séria víťazstiev: udelená jedna penalta v posledných piatich zápasoch Štrasburgu vonku v L1.
Vzájomné zápasy: REIMS – ŠTRASBURG
02.09.20 L1 Štrasburg Reims 3: 0
01.07.20 COU Reims Štrasburg 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Štrasburg 0: 0
04.03.19 L1 Štrasburg Reims 4: 0