Porto x Tondela: NAŽIVO [HD]: Pozrite si, kde sledovať Liga NOS NAŽIVO

Porto sa stretne s Tondelom v tom Sobota (05) o 17:30 hod (čas Brasília), v Štadión Dragao v Porte, na 9. deň Premier League NOS. Zápas bude streamovaný o ESPN a SPORT TV v Portugalsku o 21:30.

Po splnení misie Ligy majstrov môže Porto teraz obrátiť svoju pozornosť na portugalský šampionát.

Porto v utorok 1. decembra aj na Estádio do Dragão s jednodňovým predstihom potvrdilo kvalifikáciu o postup do osemfinále Ligy majstrov udržaním remízy XNUMX:XNUMX s Manchestrom City. Výsledok bol dobrý, ale výkon nie. Klub hral ako malý tím. Počas zápasu si vypracovali iba dve príležitosti na zakončenie. Iba jeden z nich zasiahol cieľ.

Porážke unikol vďaka streleckým chybám Manchestru City, ktoré si vytvorili 19 streleckých príležitostí. Päť z nich išlo na portugalskú bránku. Nepodarilo sa im však rozvinúť sieť. Aj keby však prehrali, Porto by sa kvalifikovalo, pretože víťazstvo Olympique de Marseille nad Olympiacos (2:1) v druhom rozhodujúcom zápase by mu zaručilo postup do ďalšej fázy turnaja.

Porto však určite bude musieť vyprodukovať viac, aby si v tomto sobotňajšom zápase pripísalo na svoje konto tri body. Iný výsledok si ani nevieš predstaviť. So 16 bodmi (päť víťazstiev, jedna remíza a dve prehry) mu patrí skromná štvrtá priečka v rebríčku. Za lídrom Sportingu zaostáva o šesť bodov. Ako hlavný, výkon je vynikajúci. V rebríčku vlastníkov nehnuteľností má druhú najlepšiu kampaň. Z 12 sporných bodov v stĺpci jeden vyhral deväť (tri výhry a jedna prehra), keď strelil deväť gólov a päť inkasoval.

Porto x Tondela: kde sa pozerať, plán, programovanie a najnovšie správy, sledujte minútu po minúte v reálnom čase.