Ponte Preta x Sampaio Corrêa LIVE [HD]: Zistite, kde sa dá pozerať v televízii a online

Ponte Preta a Sampaio Correa car, v tom utorok (01. asi 21h30 (čas Brasília), v Štadión Moisés Lucarelli v Campinas (SP), pre 25. kolo o Brazílsky šampionát série B. Zápas sa bude vysielať v priamom prenose dňa PREMIÉRA.

Tímy vstúpia na ihrisko tento utorok (01) na 25. kolo Brasileirão; Pozrite sa, ako sledovať naživo v televízii a na internete.

Tímy v rebríčku delia štyri body a oba sa snažia v lige rehabilitovať. Ponte, na ôsmom mieste s 36 bodmi, prišiel z porážky 2:1, z návratu, do CSA v poslednom kole a videl sériu piatich zápasov, ktoré padli bez prehry.

Okrem konca neporaziteľnosti pokračoval Macaca bez víťazstva v priamom zápase v Sérii B. Doposiaľ sa odohralo šesť zápasov s piatimi prehrami (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá a CSA) a remízou (América-MG ).

Teraz sa pokúste zopakovať víťazstvo v prvom kole nad Sampaiom, v tom čase dnom, zlomiť tento osud a priblížiť sa ku G-4, ktorá je dnes vzdialená štyri body.

Trikolórny tím naopak prehráva doma s Brasil de Pelotas 1:0 a chce začať z vyrovnaného koláča tímov, ktoré sú vo vnútri G-4.
So 40 bodmi na treťom mieste môže Tricolor opustiť klasifikačnú zónu v prípade porážky s Ponte Preta. Víťazstvom by Bolívia Querida otvorila sedem bodov konkurenčného zápasu.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: kde sledovať, plánovať, programovať a najnovšie správy sledovať minútu po minúte v reálnom čase.

Kde dnes pozerať Ponte Preta vs Sampaio Corrêa?

vysielanie: debut v celej Brazílii, rozprával Júlio Oliveira a komentoval Carlos Eduardo Lino.