Olympique Marseille vs Porto LIVE [HD]: Pozrite sa, kde sa pozerať v televízii a online

Olympique Marseille a Porto tvárou v tvár v tomto V stredu 25 o 17:XNUMX hod (čas v Brazílii), na štadióne Vélodrome v Marseille vo Francúzsku, pre 4. kolo o Skupina C poskytuje Liga majstrov. Zápas bude streamovaný o EI PLUS a TVI, Eleven Sports 1 (Portugalsko o 21:00).

Zápas platí pre štvrté kolo skupinovej fázy Ligy majstrov a bude sa hrať už túto stredu (25.); pozrite sa, ako sledovať naživo na internete.

Porto malo dokonca termín v sobotu 21. novembra. Na opotrebovanie sa ale nemôžete sťažovať ani pred duelom proti Olympique de Marseille. Po dvoch týždňoch bez zápasov sa pri svojom debute na Portugalskom pohári postavili proti skromnému Fabril do Barreiro. Tréning bol možno náročnejší ako stretnutie.

Len sa pokúsil vstúpiť na ihrisko a potvrdiť svoju favoritku. Vyhral 2:0 a postúpil do ďalšej fázy turnaja bez toho, aby sa uchýlil k svojmu prvému tímu. Toni Martinez otvoril skóre v 46. minúte prvého kola. V druhom polčase skompletizoval skóre Taremi. Týmto spôsobom mohla byť anulovaná možná fyzická výhoda Olympique de Marseille.

Na portugalskom šampionáte je Porto s 13 bodmi (štyri víťazstvá, jedna remíza a dve prehry) na štvrtom mieste v rebríčku. Na lídra Sportingu je šesť bodov.

Olympique Marseille vs Porto: kde sa pozerať, plán, plán a najnovšie správy, sledujte minútu po minúte v reálnom čase.