💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Anglicko – Premier League
Dátum: sobota 3. októbra 2024
Začína sa o 20:00 UK / 21:00 SEČ
Miesto: St. James Park.

Úlovky boli oveľa lepšie ako v záverečnej fáze minulej sezóny. Využili predsezónu a zúčastnili sa niekoľkých priateľských stretnutí a teraz žnú ovocie. V sezóne 2019-20 zatiaľ prehrali jediný zápas vo všetkých súťažiach.

Clarets však majú takmer presne opačný príbeh. Sezónnu prestávku zrejme brali na ľahkú váhu a môže ich trápiť len jeden priateľský zápas proti Prestonu počas tohto obdobia.

A teraz majú v lige stopercentnú prehru a ocitli sa na konci tabuľky. Okrem toho sú vynechaní aj z Carabao Cupu.

Pokračujeme, muži Steva Brucea majú na tomto štadióne nad týmto súperom tiež dobrý h2h rekord.

Z týchto dôvodov očakávajte tento víkend dobrý výkon od Newcastlu.

Newcastle vs Burnley: Head to Head (h2h)

• Zverenci Seana Dycheho strelili v predchádzajúcich troch zápasoch celkovo jeden gól.
  • Posledný zápas sa skončil bezgólovou remízou, ktorá sa odohrala vo februári tohto roku.
  • Na tomto mieste má domáci tím stopercentnú neprekonateľnosť v 100St. storočí.
  • Od roku 2000 sa domácim na tomto ihrisku nepodarilo skórovať iba raz.

Newcastle vs Burnley: Predpoveď

The Magpies remizovali posledný deň ako hostia 1:1 proti Tottenhamu Josého Mourinha. V napínavom zápase prehrávali hostia väčšinu zápasu 1:0, kým strelili vyrovnanie na 90+7.º minúta.

Medzitým Clarets prehrali minulý týždeň doma so Southamptonom 1:0.

Majú na konte aj jedinú výhru počas celej sezóny vo všetkých súťažiach, a to proti tímu nižšej divízie. Prehrali tiež tri z predchádzajúcich štyroch zápasov a v posledných dvoch zápasoch nedokázali skórovať.

Na druhej strane, ich súperi vyhrali štyri z predchádzajúcich šiestich celkových zápasov, pričom len v posledných troch zápasoch strelili dokopy desať gólov.

Pokračujeme, majú tiež 100% neprekonaný rekord v nehodách h2h na tomto mieste za posledné dve desaťročia a v posledných dvoch stretnutiach si udržali čisté konto.

Vzhľadom na tieto postrehy očakávajte víťazstvo Newcastlu už túto sobotu.

Newcastle vs Burnley: Tipy na stávkovanie

• Víťaz oboch polčasov: Newcastle @ 1.75 (3/4)
  • Newcastle 0, +0,5 ázijský handicap na 1,50 (1/2).

Hľadáte ďalšie hry? prečítať všetko Predpovede anglickej Premier League tu alebo prejdite na našu hlavnú stránku stránka s futbalovými tipmi.

????Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.