Montpellier – Reims Guess

Bwin tipy a predpovedePredpovede Montpellier – Reims

Montpellier – Reims Tipy a šance. 25. októbra, 15:00 FRANCÚZSKO: Ligue 1 – 8. kolo.

Montpellier – Reims Preview

• S priemerom 3,60 gólu na zápas v posledných piatich H2H Ligue 1 (L1) na Stade de la Mosson má tento súboj Montpellier-Reims veľký potenciál streliť góly. Navyše, s aspoň jedným gólom v 70. minúte alebo neskôr v šiestich zo siedmich ligových zápasov Montpellieru v tejto kampani môže mať tento zápas nejakú neskorú drámu.
  • Domáci budú túžiť po dobrom štarte vzhľadom na to, že mali na HT jednogólový náskok pri každom zo svojich troch domácich víťazstiev v tejto sezóne (L1), pričom prvý gól strelili v prvých 20 minútach dvakrát. Zaujímavé je, že tri z posledných piatich domácich prehier v L1 zaznamenali úvodný gól presne v šiestej minúte, vrátane ich posledného H2H v L1 tu.
  • Reims stále čaká na svoje prvé víťazstvo (D2, L5), a preto má pred sebou najhorší vstup do sezóny Ligue (L1) v histórii klubu. Je však povzbudzujúce, že v 12 predchádzajúcich stretnutiach H2H v Montpellier vo svojej histórii L1 bol Reims mierne dominantný a priniesol rekord: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Fanúšikovia by tu mali očakávať skorú akciu, keďže úvodný gól strelil pred hodinou vo všetkých štyroch výjazdoch hostí v tejto sezóne okrem jedného. Tak tomu bolo aj v prípade každého z posledných troch L20 H1H, ktoré sa tu konali. Dve tretiny strelených/inkasovaných gólov v tomto období prišli pred HT.
  • Hráči, ktorých treba sledovať: Gaëtan Laborde bol najlepším strelcom Montpellier v štyroch z posledných šiestich ligových zápasov. Mladík z Reims El Bilal Touré bol prvým strelcom svojho tímu v troch z posledných štyroch zápasov L1, ktorý ho videl skórovať.
  • Víťazná séria: Montpellier nevyhral v piatich súťažných zápasoch, ktoré rozhodoval Willy Delajod (D1, L4), vrátane dvoch prehier s Reims v minulej sezóne.
Heads-up hry: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 COU Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1