Ludogorets vs Ferencvaros – Predpovede, kurzy a tipy na stávkovanie

Ktokoľvek vyhrá tento zápas, postúpi do vyraďovacej fázy Európskej ligy UEFA (UEL), pričom Ludogorec doteraz v skupinovej fáze UEL strelil v priemere 3,6 gólu na zápas a iba jeden z piatich zápasov bez gólu do polčasu (HT: W1) , D1, L3), očakávajte tu temperamentnú hru. Iba jedna prehra z posledných 14 súťažných domácich zápasov bude morálnou vzpruhou pre hostí (G9, D4, L1), ktorí prehrali dve z posledných troch H2H, hoci posledné vyhrali 3:0. Rovnako ako pri výhre H2H, 15 z posledných 16 domácich víťazstiev Ludogorec bolo dosiahnutých s handicapom -1. Ferencváros je neporazený v dvoch zápasoch UEL vonku v tejto kampani (W1, D1), pričom oba zápasy dávajú dokopy dva alebo menej gólov. Je pôsobivé, že maďarský majster prehral iba jeden z posledných 11 súťažných výjazdov (G8, D2, L1), pričom v siedmich z týchto zápasov strelil aspoň dva góly. Rekord hostí v zápasoch európskej skupiny vonku je slušný (W3, D1, L3) a v skutočnosti lepší ako ich domáci rekord (D5, L3). Nečakajte však príliš veľa gólov: deväť z posledných desiatich zápasov Ferencvárosu vonku na UEL vyprodukovalo menej ako 2,5 gólu (vrátane kvalifikácie). hráčov na pozeranie: Claudiu Keșerü skóroval za Ludogorec v poslednom zápase UEL – jeho štyri góly v skupinovej fáze padli po prestávke. Ferencváros ešte musí prehrať kedy Tokmac Nguen V tejto sezóne sa posunul do kádra (G7, D1): skóroval v dvoch z troch H2H. štatistický útok: Prvý gól strelil v 15. minúte v troch z posledných štyroch domácich zápasov Ludogorca. Oba tímy skórovali v druhom polčase v troch z posledných piatich zápasov Ferencvárosu vonku. Prvý gól padol v 20. minúte v predchádzajúcich troch H2H.