Predpovede, predpovede a tipy Lorient – ​​Nantes

⚽ Predpovede Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​Nantes Tipy a šance. 8. novembra, 15:00 FRANCÚZSKO: 1. liga – 10. kolo.

Lorient – ​​Ukážka Nantes

• Lorient je nad poslednými tromi ligami 1 (L1) na gólový rozdiel len po víťazstve len v jednom z posledných ôsmich ligových zápasov (G1, L2, L5), hoci tri z ich prehier boli rozdielom jediného gólu. Lorient, jediný tím L1, ktorý v tejto sezóne stále vedie HT, strelil sedem zo svojich 12 gólov L1 po 60. minúte. To mu však pomohlo vyhrať dva z piatich zápasov, v ktorých inkasoval ako prvý (G2, L3), hoci ešte nevyhral žiadny z ligových zápasov, v ktorých strelil prvý gól (D1, L2).
  • Je však znepokojujúce, že Lorient nevyhral v posledných siedmich L1 H2H (D2, L5). Doma tiež nevyhrali v posledných troch zápasoch L1 (D1, L2), pričom stratili päť bodov po tom, čo skórovali prvý v dvoch z týchto zápasov.
  • Nantes vyhralo iba jeden z posledných šiestich zápasov L1 (W1, L1, L4) a v piatich z nich inkasovalo viac ako 2 góly. Očakávajte však neskorú akciu, pretože sedem z 13 "vlastných gólov" Nantes v L1 prišlo po 60. minúte, pričom päť inkasovaných v období 61-70, ktorí boli neporazení v zápasoch L1 Nantes (G6, D1).
  • Hostia túto sezónu nezvíťazili doma L1 (L1, L3) a nedokázali skórovať proti HT v troch z týchto štyroch zápasov. Následne trpeli prví (a prehrali) v posledných troch.
  • Hráči, ktorých treba sledovať: Yoane Wissa strelil svoje posledné tri góly v predĺžení L1, dvakrát toľko ako najlepší strelec Lorientu. Medzitým Imrân Louza z Nantes strelil svoje góly v L1 pred HT a z penalty.
  • Zaujímavé štatistiky: Lorient si v posledných 19 domácich zápasoch v najvyššej súťaži udržal čisté konto, hoci inkasoval len 11 gólov.
Heads-up zápas: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1