💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Holandsko Eredivisie
Dátum: nedeľa 8. novembra 2024
Štart o 11.15 UK
Miesto: Galgenwaard Stadium, Utrecht.

Ajax nedávno v Eredivisie zúril a v troch zápasoch strelil 23 gólov, doma porazil Heerenveen (5:1) a Fortunu Sittard (5:2) a na ceste prekonal VVV 13 gólov na nulu. Začiatkom tohto týždňa zdolali Midtjylland (1:2) v Lige majstrov a do Utrechtu odcestujú v dobrej nálade aj v nedeľu.

De Godenzonen je na čele tabuľky, ale Vitesse, PSV a Heerenveen sa zhlboka nadýchli, čo na nich vyvinie tlak, aby predviedli na štadióne Galgenwaard. Útočná línia vedená Dušanom Tadičom a Lassinou Traore sa darí a v tejto chvíli je ťažké s nimi polemizovať.

Utrecht je od októbrovej reprezentačnej prestávky v dobrej forme, no Herakles (4:1) ukončil trojzápasovú sériu bez prehry. Minulý týždeň inkasovali góly a to bolo drahé, čo bude znepokojujúce, kým sa najťažšia výzva vráti späť domov. Zverenci Johna van den Broma strieľali góly a teraz budú určite chcieť byť vážnou hrozbou.

Utrecht proti Ajaxu

• Utrecht porazil Ajax (2:0), keď sa tu tímy naposledy stretli, aby sa v marci dostali do finále KNVB Beker.
  • Ajax predtým zaznamenal tri víťazstvá v rade a strelil 11 gólov.
  • De Godenzonen odohral aj v auguste vzrušujúci priateľský zápas, 5 gólov ku 1.

Predpoveď Utrecht vs Ajax

Teraz očakávame, že v Utrechte uvidíme ďalšie vysoké skóre a podporíme Ajax, aby sa vrátil, a ÁNO pre oba tímy so skóre 2.62. V poslednej tretine boli jednoducho šialení a my sa už nevieme dočkať, kedy uvidíme, ako si v nedeľu návštevníci postavia rekordy Eredivisie a porazia súperov na štadióne Galgenwaard.

Po pravde, Ajax nebol v defenzíve taký pôsobivý a vidíme, že Utrecht má čo povedať. S ohľadom na to sa tiež snažíme o veľkú streleckú príležitosť s viac ako 3 gólmi na 1,83, čo je podľa nás solídny prístup k zápasu, vzhľadom na vysokú mieru strelenia gólov oboch tímov v poslednej dobe, čo sa tiež prejavilo. v hlave. nedávne osobné stretnutia.