Famalicão x Sporting: NAŽIVO [HD]: Pozrite sa, kde môžete sledovať Ligu NOS NAŽIVO

Famalicão čelí Sportinguv tom Sobota (05) o 15:00 (čas Brasília), v Mestský štadión Famalicão vo Vila Nova de Famalicão, na 9. deň Premier League NOS. Zápas bude streamovaný o ESPN a SPORT TV v Portugalsku o 19:00.

V snahe využiť výhodu, ktorú ponúka ľahší kalendár, Sporting čelí Famalicão túto sobotu (05).

Sporting, ktorý predčasne vypadol z Európskej ligy, keď vypadol v poslednej fáze výberového procesu do skupinovej fázy turnaja proti rakúskemu LASK Linz, mal takmer celú prvú polovicu sezóny 2024/2024 za sebou. oveľa ľahší kalendár ako Benfica a Porto. Vedel využiť dlhšie obdobia tréningu.

S 22 bodmi (sedem víťazstiev a remíza) vedie portugalský šampionát, ktorý vyhral aj v tomto storočí. Má štyri body proti Brage a Benfice, ktoré sa delia o vice-líderstvo. Náskok oproti štvrtému Portu je šesť bodov. Táto výhoda sa však blíži ku koncu. Na budúci týždeň čaká kontinentálne súťaže posledné kolo skupinovej fázy. Od tej doby. kalendár bude rovnaký pre všetkých.

Sporting neprehral od zápasu s LASK Linz. Sedem víťazstiev a jedna remíza. Tento zoznam zahŕňa debut v Portugalskom pohári. Masakrom porazil Sacavenense. Aplikoval 7:1. Jeho ďalším súperom bude Paços de Ferreira. Budete môcť vystupovať na svojom štadióne. Ako hosť má na portugalskom šampionáte stopercentnú úspešnosť. Vyhral štyri zápasy, v ktorých strelil desať gólov a jeden inkasoval.

Famalicão x Sporting: kde sledovať, plánovať, plánovať a najnovšie správy sledovať minútu po minúte v reálnom čase.