Elche – Celta Vigo Predpovede a tipy

⚽ Predpovede Elche – Celta Vigo

Elche – Celta Vigo Tipy a kurzy. 6. novembra o 21 h ŠPANIELSKO: LaLiga – 9. kolo.

Predchádzajúci Elche – Celta Vigo

• Elche vstupuje do tohto kola medzi hŕstku klubov, ktoré vyhrali pôsobivých 50 % svojich zápasov La Ligy (LL) ako porazení (W3, D1, L2), pričom si zachovali perfektný rekord troch víťazstiev v úvodnom zápase. kdekoľvek. Jeho tri výhry sprevádzali aj lídri HT.
  • Ich domáce zápasy LL však boli skutočne „rozprávkou o dvoch polčasoch“. Udržali si čisté konto v prvom polčase (dve čisté kontá) vo všetkých troch domácich zápasoch LL, ale súhrnný stav 0:4 v druhom polčase hrozí anulovaním akéhokoľvek pozitívneho začiatku.
  • Celta de Vigo od začiatku ročníka 2019/20 (D3, L4) nedokázala vyhrať žiadny zo svojich siedmich zápasov LL ako favoritky vonku. Tým, že od začiatku júla nevyhral vonku so žiadnym súperom (D4, L3), nepomohol svojej veci tým, že zaznamenal maximálne jeden gól na každom z týchto siedmich výjazdov.
  • Nedávno však boli problémy s bodovaním ešte vážnejšie. Celkovo len dva góly v posledných piatich zápasoch LL na všetkých štadiónoch, obidva v druhom polčase, im umožnili vyradiť tri zo štyroch prehier v tejto sezóne a tieto tri prehry zahŕňajú deficit HT.
  • Hráči, ktorých treba sledovať: Na začiatku tohto kola bol Josan de Elche jedným zo šiestich hráčov, ktorí skórovali v úvodnom zápase svojho tímu v zápasoch LL 2024/21.
  • Santi Mina z Celty je posledným mužom, ktorý skóroval za klub počas ligovej prehry. Zaujímavé je, že v polovici z posledných šiestich vonkajších zápasov LL ich tím prehral 2:1.
  • Horúca štatistika: Výsledok HT bol zopakovaný pri konečnom hvizde v posledných piatich zápasoch LL každého tímu.
Heads-up hry: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL keltské vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche keltské vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche keltské vigo 1: 0
29.09.13 LL keltské vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche keltské vigo 0: 2

ŠPANIELSKO: LaLiga – 9. kolo