💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Európa – kvalifikácia Ligy majstrov
Dátum: streda 26. augusta 2024
Začína sa o 19:00 UK / 20:00 SEČ
Miesto: Regionálny športový areál Brestskiy (Brest).

Domáci sa museli veľmi snažiť, aby sa dostali do druhého kola. Astana, majstri Kazachstanu, vo svojom prvom zápase poriadne vystrašili. Bieloruský tím však vyhral zápas 6:3. Aj keď tento zápas vyhrali, obrana zahodila veľa hlúpych šancí a mala šťastie, že súper netrafil.

Maroon Whites to mali vo svojom predkole ľahké. Museli hrať vonku proti waleskému šampiónovi Connah's Quay Nomads. V tomto zápase sa ujali vedenia a skórovali sekundu v 65º minútu vyhrať zápas 0:2. Bielorusov ale netreba brať na ľahkú váhu, najmä pokiaľ ide o útočnú silu.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: Head to Head (h2h)

• Pôjde o prvý priamy súboj medzi oboma tímami.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: Predpoveď

Bosniansky klub momentálne ťahá víťaznú sériu vo všetkých súťažiach. Nikdy nemali problém v národných súťažiach, dokonca ani mimo domova. Na druhej strane domáci tím ťahá na bieloruskom šampionáte sériu prehier. Sú teda pod tlakom, aj keď hrajú doma. Za spôsob, akým hral proti Astane, však môžeme očakávať festival gólov.

Pre Maroons je to druhý vonkajší zápas v európskom ťažení. V závislosti od ich výkonu v prvej hre existuje možnosť, že dostanú túto. Väčšina jeho pouličných bitiek bola v posledných týždňoch remíza. Stavím sa teda, že po deväťdesiatich minútach bude remíza a góly na oboch koncoch ihriska.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: stávkové tipy

• Oba tímy dosiahli skóre @ 1,83 (5/6).
  • Pár na kravatu @ 3,60 (5/13).

Hľadáte ďalšie hry? prečítať všetko Predpovede Ligy majstrov tu alebo prejdite na našu hlavnú stránku stránka s futbalovými tipmi.

????Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.