💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

Francúzska Ligue 1
Dátum: nedeľa 27. septembra 2024
Začína sa o 12:00 UK / 13:00 SEČ
Miesto: Matmut Atlantique.

V nedeľňajšom zápase na obed bude Bordeaux na 13. mieste proti Nice na 10. mieste.

Bordeaux doteraz vyhralo iba jeden zápas, a to proti Angers, vonku, takže sa snaží vyhrať svoj prvý domáci zápas sezóny.

Hoci k tomu klub v posledných dvoch zápasoch prišiel bez víťazstva, ich posledný zápas sa skončil prehrou 2:1 s novo povýšeným Lensom. Góly sa im zdajú byť problémom, keďže zatiaľ strelili iba 3, hoci inkasovali iba 2 góly.

Ešte neprišli do hry Lens, aby strelili gól a tím Bordeaux v tejto sezóne by mohol byť postavený okolo obrany, ak áno, nemusí byť najatraktívnejším tímom na sledovanie.

Nice začalo veľmi dobre 2 víťazstvami za sebou, ale teraz prehralo dve po sebe. Jeden z týchto zápasov bol proti PSG, keď ho doma porazili 3:0.

Druhý prehral s Montpellier vonku 3:1. Podarí sa Nice odraziť?

Ak áno, mohli by sa posunúť späť do top 8, ale víťazstvo v Bordeaux by znamenalo, že klub prekoná svojich súperov.

Bordeaux vs Nice: vzájomný súboj

V minulej sezóne sa tento zápas skončil 1:1.

V posledných 6 zápasoch za sebou padlo menej ako 2,5 gólu.

Nice v posledných šiestich hosťovaniach dokázalo vyhrať v Bordeaux iba jedno, naposledy v roku 2018.

Bordeaux vs Nice: Predpoveď

Oba tímy potrebujú vyhrať a vyzerá to tak, že to bude vyrovnaný zápas bez ničoho. Tradične padá málo gólov, takže jednou z našich možností bude tipovať polčasový výsledok, ktorý ponúka dobrú hodnotu a tam môžeme mať dve možnosti.

Našou ďalšou možnosťou bude vidieť menej ako 2,5 gólu, história na to silne poukazuje. Aj keď môže byť hra nevyspytateľná, fakt skorého štartu môže zohľadňovať aj to, že oba tímy nebudú hrať plynulý futbal a preto sa nemusíme dočkať mnohých útokov na bránu. Vy dvaja sa môžete s radosťou uspokojiť s miestom.

Bordeaux vs. Pekné tipy na stávkovanie

• Správne skóre v polčase: 0:0 alebo vedenie Bordeaux 1:0 ku 2,50 (6/4) a 4,00 (3/1)