Benfica x Vilafranquense: Pozrite sa, kde môžete sledovať portugalský pohár NAŽIVO

Benfica čelí Vilafranquense v tom V nedeľu (13.) o 17:30 (čas Brasília), v Štadión Luz v Lisabone, pre 4. kolo súťaže Portugalský pohár. Zápas bude streamovaný o ŠPORT TV v Portugalsku o 20:30.

Súpermi Benficy sú Vilafranquense už túto nedeľu 13. decembra v zápase o osemfinále Portugalského pohára v edícii 2024/2024.

V Portugalskom pohári mala Benfica výsadu neskorého debutu, ktorý ponúkli tímy z elitnej divízie. Otvorila svoju účasť v tretej fáze. Mimo svojej domény čelil malému Paredesovi. Svoju favoritku potvrdil, no tesným víťazstvom 1:0.Samaris skóroval v 26. minúte prvej fázy. Ďaleko za očakávaniami, ktoré vytvorili veľké investície klubu do podpisov.

Toto je štandard pre lisabonský tím v tejto sezóne. Pokračujte v bežnej kampani v rámci štandardov. Trochu skôr, ako sa očakávalo. Vo štvrtok 10. decembra remizovali s tímom Standard Liege v Belgicku 2:2. Podarilo sa mu kvalifikovať do druhej fázy, ale až ako druhý v skupine D. Mal 12 bodov (tri víťazstvá a tri remízy). O dva menej ako Rangers of Scotland, ostatní klasifikovaní.

Ani na portugalskom šampionáte nemá očakávanú výkonnosť ani výsledky. S 21 bodmi (sedem víťazstiev a dve prehry) je na druhom mieste v rebríčku. Je o dva body nižšie ako Sporting. Ako hlavný hráč uhrali 15 bodov a vyhrali 12 (štyri víťazstvá a jedna prehra), keď strelili 11 gólov a šesť inkasovali.

Benfica x Vilafranquense: kde vidieť, plánovať, plánovať a najnovšie správy sledovať minútu po minúte v reálnom čase.

BENFICA JE RAZ: Helton, Gilberto, Otamendi, Jardel, Nuno Tavares, Gabriel, Pizzi, Pedrinho, Rafa, Gonçalo Ramos a Seferovic-