💡Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.

nemecká Bundesliga
Dátum: sobota 17. októbra 2024
Začína sa o 17:30 UK / 18:30 SEČ
Miesto: Schuco Arena.

Bavori sú teraz po prehre od Hoffenheimu v ohrození. Podarilo sa im zvíťaziť nad Herthou 4:3, no stále to nebolo na takej úrovni, akú očakávame od 3-bodového zisku teraz.

A práve v tomto scenári sa objavuje Die Blauen, tím, ktorý do prvej ligy postúpil až na konci minulej sezóny. Frustrovaní a odhodlaní Bavori by mali mať proti tomuto nízkemu súperovi deň.

V priebehu rokov majú proti tomuto súperovi tiež pôsobivý h2h rekord (ako je to v prípade takmer každého tímu v Nemecku).

Túto sobotu pravdepodobne očakávajte veľké víťazstvo Bayernu Mníchov.

Arminia Bielefeld vs Bayern Mníchov: vzájomný súboj (h2h)

• Naposledy sa proti sebe na ihrisku postavili obhajcovia titulu 0:1.
  • Okrem toho vyhrali osem z predchádzajúcich deviatich zápasov.
  • Od roku 1997 proti svojmu rivalovi prehral iba dvakrát.
  • Za posledných 14 rokov nedostali domáci na tomto štadióne ani raz gól.

Arminia Bielefeld vs Bayern Mníchov: Ukážka

Zverenci Uwe Neuhausa prehrali v posledný deň vonku 1:0 proti Werderu Brémy. Potom, čo domáci mali neuznaný gól v 20º minúte VAR si to vynahradili ďalším gólom o sedem minút neskôr a vedenie si udržali až do záverečného hvizdu.

Zverenci Hansa-Dietera Flicka si medzitým poradili doma s Herthou 4:3. V majstrovskej útočnej triede strelil všetky štyri góly úradujúcich majstrov Európy Robert Lewandowski. V skutočnosti dal víťaza na 90+3.rd minúta.

Bavori sú v súčasnosti jednoducho najlepším tímom na svete a sú odhodlaní ešte raz zopakovať hrdinské činy z minulej sezóny.

Čelia novo povýšenému tímu bez špičkových letových skúseností. A hneď je to nevyrovnaná hra.

Navyše, muži Flicku majú proti tomuto súperovi aj dominantný h2h rekord. Pokúsia sa podať bezchybný výkon a pri tom sa pokúsia vymazať spomienku na prehru Hoffenheimu.

S týmito postrehmi by si Bayern Mníchov mal zabezpečiť tri body, a to aj vo veľkom štýle.

Arminia Bielefeld vs Bayern Mníchov: stávkové tipy

• Bayern Mníchov -1.5 ázijský handicap @ 1.60 (3/5)
  • Viac ako 2,5 gólu tímu Bayern Mníchov na 1,60 (3/5).

Hľadáte ďalšie hry? prečítať všetko Predpovede nemeckej Bundesligy tu alebo prejdite na našu hlavnú stránku stránka s futbalovými tipmi.

????Priamy zdroj z LEAGULANE.com. Pre denné ziskové tipy navštívte ich odkaz PREMIUM PREDPOKLADY.